Departament de Física i Química

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAIL Horari atenció famílies
Alejandrina Carbonell Barrachina (JD) (Tut 2ºF) acarbonell@institutogaia.es Dilluns 9:45
Juan A. Sogorb Torregrosa (Cap de  Est ) jasogorb@institutogaia.es Divendres 12:00
Mª del Pino Fenoll Ferrer  (Tut 4º A)

Carla Berenguer Serrano

pfenoll@institutogaia.es

carlaberenguer@institutogaia.es

Dimecres 9:45
Montserrat Devesa Gallego   (Tut 3ºA) mdevesa@institutogaia.es Divendres 11:05
Damián Monllor Satoca   (Tut 3º D) dmonllor@institutogaia.es Dimarts 12:55
Ángela Ribes Momparler aribes@institutogaia.es Dijous 11:05

Assignatures que imparteix el departament:

2ESO

  • Física i Química

3ESO

  • Física i Química
  • Àmbit científic PMAR

4ESO

  • Física i Química

1BATX

  • Física i Química
  • Cultura científica

2BATX

  • Física
  • Química

La informació sobre les separates del departament està disponible només en la versió en castellà (pot canviar la llengua en la part superior dreta de la pàgina). Disculpen les molèsties.