Aneu a la barra d'eines

Departament de Matemàtiques

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAIL Horari atenció famílies
Fidel Pastor Sogorb  (JD) fpastor@institutogaia.es Dimecres 9:45
Juan Quintana Pareja   (Tut 1ºC) jquintana@institutogaia.es Dimarts 9:45
Ximo Nebot Navarro  (Coord ESO) xnebot@institutogaia.es Dijous 8:50
Sonia Hernández Dapena shernandez@institutogaia.es Dimarts 12:00
Víctor M. Cabrera Bartolomé (Viced.) vcabrera@institutogaia.es Dijous 9:45
José Aurelio Pina Romero apina@institutogaia.es Dijous 11:05
Luis José Moreno Garrido  (Tut 1ºA) lmoreno@institutogaia.es Dilluns 8:50
Vanesa Navarrés Cárceles vnavarro@institutogaia.es Dijous 11:05
Raquel Botella Mahiques   (Tut 2ºD) rbotella@institutogaia.es Dijous 8:50
Emilia Calvo Íñigo ecalvo@institutogaia.es Dimarts 9:45
Sara Ballesteros Escámez   (Tut 2ºB) sballesteros@institutogaia.es Dijous 9:45

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

2ESO

  • Matemàtiques
  • Reforç de Matemàtiques
  • Projecte interdisciplinar: robòtica

3ESO

4ESO

1BACH

  • Matemàtiques I
  • Matemàtiques aplicades a les Ciències Socials I

2BACH

  • Matemàtiques II
  • Matemàtiques aplicades a les Ciències Socials II

FPB

  • Ciències aplicades

Separates del departament: