Departament de Matemàtiques

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAILAtenció a pares
José Aurelio Pina Romero  (JD)apina@institutogaia.esDilluns 13.10
Fidel Pastor Sogorbfpastor@institutogaia.esDimarts 12.00
Cirilo Adobe Felipe  (Tut 1ºB)ccurto@institutogaia.esDijous 12.00
Juan Quintana Parejajquintana@institutogaia.esDimarts 12.00
Ximo Nebot Navarro  (Coord ESO)xnebot@institutogaia.esDimarts 11.05
Sonia Hernández Dapena (Tut 2ºBach B)shernandez@institutogaia.esDijous 8.50
Víctor Cabrera Bartolomé (Vicedirector)vcabrera@institutogaia.esDijous 9.45
Estefanía Albentosa Galianoealbentosa@institutogaia.esDimarts 11.05
Raquel I. Alcañizs Tolsada (Tut 2ºB)rialcaniz@institutogaia.esDijous 11.05
Raquel Botella Mahiquesrbotella@institutogaia.esDijous 9.45

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

2ESO

  • Matemàtiques
  • Reforç de Matemàtiques
  • Projecte interdisciplinar: robòtica

3ESO

4ESO

1BACH

  • Matemàtiques I
  • Matemàtiques aplicades a les Ciències Socials I

2BACH

  • Matemàtiques II
  • Matemàtiques aplicades a les Ciències Socials II

FPB

  • Ciències aplicades