Departament de Matemàtiques

Membres del departament (i càrrecs):

 

PROFESSOR/A EMAIL Hora d’atenció a famílies
José Aurelio Pina Romero  (JD) apina@institutogaia.es Jueves 12.00
Fidel Pastor Sogorb fpastor@institutogaia.es Lunes 12.00
Cirilo Curto Felipe

Jorge Luis Carreras Llisterri

ccurto@institutogaia.es

jcarreras@institutogaia.es

Lunes 9.45
Juan Quintana Pareja   (Tut 4º A)

Ricardo Beviá Rodríguez

jquintana@institutogaia.es

rbevia@institutogaia.es

Lunes 12.00
Ximo Nebot Navarro  (Coord ESO) xnebot@institutogaia.es Lunes 12.00
Sonia Hernández Dapena (Tut 4º C) shernandez@institutogaia.es Martes 12.00
Víctor M. Cabrera Bartolomé (Viced.) vcabrera@institutogaia.es Lunes 12.00
Luis José Moreno Garrido  (Tut 1º A) lmoreno@institutogaia.es Martes 12.00
Julia García Sacristán jgarcia@institutogaia.es Jueves 12.00
Núria López Rico nlopez@institutogaia.es Martes 9.45
Rocío Gómez Pérez  (Tut 2n D) rgomez@institutogaia.es Lunes 12.00
Javier Carbonell Miralles   (Tut 2n E) jcarbonell@institutogaia.es Viernes 8.50

 

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

2ESO

  • Matemàtiques
  • Reforç de Matemàtiques
  • Projecte interdisciplinar: robòtica

3ESO

4ESO

1BACH

  • Matemàtiques I
  • Matemàtiques aplicades a les Ciències Socials I

2BACH

  • Matemàtiques II
  • Matemàtiques aplicades a les Ciències Socials II

FPB

  • Ciències aplicades

 

Separates del departament: