Departament de Geografia i Història

Membres del departament (i càrrecs):

 

PROFESOR/A EMAIL Horario atención familias
Óscar Carbonell Verdú (JD) (Tut 1ºB) ocarbonell@institutogaia.es Miércoles 8.50
Juan Manuel Dávila Linares (Director) jdavila@institutogaia.es Martes 11.05
Jesús González López (Tut 2ª Bach A) jgonzalez@institutogaia.es Lunes 12.00
Roberto José Tebar Rodríguez rtebar@institutogaia.es Viernes 12.00
José Fco Rodríguez Marroquí (Tut 2º V) jrodriguez@institutogaia.es Jueves 11.05
Rosa Tribaldos Soriano   (Tut 4t V)

Óscar Quirant Erades

rtribaldos@institutogaia.es

oquirant@institutogaia.es

Jueves 9.45
Mª Ángeles Sanz Aldeguer  (Tut 4º B) msanz@institutogaia.es Lunes 9.45
Mª Begoña Artacho Romero  (Tut 3º D) martacho@institutogaia.es Jueves 9.45

 

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

  • Geografia i Història

2ESO

  • Geografia i Història

3ESO

  • Geografia i Història

4ESO

  • Geografia i Història

1BACH

  • Història del món contemporani

2BACH

  • Geografia
  • Història d’Espanya

FPB

  • Àmbit sociolingüístic