Aneu a la barra d'eines

Departament de Llengua Castellana

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAIL Horari atenció famílies
Basi Esteban Sola (JD) (Tut 4º I) besteban@institutogaia.es Divendres 12:00
Mª Carmen Miguel Alfonso (Secretària) cmiguel@institutogaia.es Divendres 8:50
Gabriel García Bajo (Tut 3º I) ggarcia@institutogaia.es Dilluns 8:50
Nora Sidera Lapeña   (Tut 4º C) nsidera@institutogaia.es Dilluns 12:55
Silvia Santacreu Collado  (Tut 2º BACH A) ssantacreu@institutogaia.es Dimarts 9:45
Nuria Martínez Segura (Tut 1ºG)

Rosalía Chiva Miralles

nmartinez@institutogaia.es

rchiva@institutogaia.es

Divendres 12:00
Verónica Martínez Pastor   (Tut 1ºI) vmartinez@institutogaia.es Divendres 11:05
Cristina Salgado Plaza csalgado@institutogaia.es Dimarts 9:45
Alejandro Fernández Martínez alejandrofernandez@institutogaia.es Divendres 9:45

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

2ESO

  • Llengua Castellana
  • Reforç de Llengua Castellana

3ESO

  •  Llengua Castellana

4ESO

  •  Llengua Castellana

1BACH

2BACH

  •  Llengua Castellana

Enllaç al blog de l’assignaturahttp://iesgaia.com/blogs/castellano/

Separates del departament de Llengua castellana