Departament de Llengua Castellana

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAIL Atenció a pares
Basi Esteban Sola  (JD) (Tut PR4) besteban@institutogaia.es Dimarts 12.00
Mª Carmen Miguel Alfonso  (Secretària) (Tut 2ºBach C) cmiguel@institutogaia.es Dimecres 11.05
Gabriel García Baix (Tut 3° E) ggarcia@institutogaia.es Dijous 11.05
María Ruíz Picazo  (Tut 1ºD) mariaruiz@institutogaia.es Dimarts 11.05
Nora Sidera Lapeña  (Tut 1ºBach C) nsidera@institutogaia.es Dimarts 12.00
Silvia Santacreu Collado  (Tut 4ºB) ssantacreu@institutogaia.es Divendres 9.45
Verónica Martínez Pastor vmartinez@institutogaia.es Divendres 11.05
Rosa María Sirvent Sellés (Tut 1 °C) rsirvent@institutogaia.es Dilluns 9.45
María Lourdes Cano Jiménez mcano@institutogaia.es Dimarts 13.10

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

2ESO

  • Llengua Castellana
  • Reforç de Llengua Castellana

3ESO

  •  Llengua Castellana

4ESO

  •  Llengua Castellana

1BACH

2BACH

  •  Llengua Castellana

Enllaç al blog de l’assignaturahttp://iesgaia.com/blogs/castellano/