Departament de Llengua Castellana

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAILAtenció a pares
Basi Esteban Sola  (JD) (Tut PR4)besteban@institutogaia.esDimarts 12.00
Mª Carmen Miguel Alfonso  (Secretària) (Tut 2ºBach C)cmiguel@institutogaia.esDimecres 11.05
Gabriel García Baix (Tut 3° E)ggarcia@institutogaia.esDijous 11.05
María Ruíz Picazo  (Tut 1ºD)mariaruiz@institutogaia.esDimarts 11.05
Nora Sidera Lapeña  (Tut 1ºBach C)nsidera@institutogaia.esDimarts 12.00
Silvia Santacreu Collado  (Tut 4ºB)ssantacreu@institutogaia.esDivendres 9.45
Verónica Martínez Pastorvmartinez@institutogaia.esDivendres 11.05
Rosa María Sirvent Sellés (Tut 1 °C)rsirvent@institutogaia.esDilluns 9.45
María Lourdes Cano Jiménezmcano@institutogaia.esDimarts 13.10

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

2ESO

  • Llengua Castellana
  • Reforç de Llengua Castellana

3ESO

  •  Llengua Castellana

4ESO

  •  Llengua Castellana

1BACH

2BACH

  •  Llengua Castellana

Enllaç al blog de l’assignaturahttp://iesgaia.com/blogs/castellano/