Departament d’Anglés

Membres del departament (i càrrecs):

PROFESSOR/A EMAILAtenció a pares
Mª Dolores Alcaraz Quintanilla (JD)lalcaraz@institutogaia.esDimarts 12.00
Káteri Escolano Cantos  (Tut 1ºG)kescolano@institutogaia.esDimarts 9.45
Carmen Barberá Catalácbarbera@institutogaia.esDimarts 11.05
Mª Belén Piqueras Navarro (Tut 2ºBach A)bpiqueras@institutogaia.esDivendres 8.50
Carmen Hoyos García  (Tut 1ºBach B)choyos@institutogaia.esDivendres 8.50
Eva Lorente Alacid  (Tut 1ºF)elorente@institutogaia.esDimarts 12.00
Rosario Mª Cutillas Beresaluce (Tut 4ºA)rcutillas@institutogaia.esDilluns 12.00
Ana María Juan Navarro (Tut 3 °C)ajuan@institutogaia.esDivendres 11.05

Assignatures que imparteix el departament:

1ESO

  • Anglés
  • Reforç d’Anglés

2ESO

  •  Anglés

3ESO

  •  Anglés
  • Comunicació oral (Anglés)

4ESO

  • Anglés
  • Comunicació oral (Anglés)

1BACH

  • Anglés

2BACH

  •  Anglés

FPB

  • Anglés