Horari d’atenció a famílies

S’atendrà a les famílies de manera telefònica als horaris que s’indiquen a continuació. En cap cas es podrà accedir al centre sense cita prèvia.

Nom
Cognom Horari atenció famílies Càrrec
RAMON ALEMANY Dijous, 9:10
MIREIA ANDRÉS Divendres, 11:25 TUT 3ESOC
LAURA ASENSI Dimarts, 11:25 TUT 3ESOA
PEPE BADENES Dimecres, 11:25 CD
JUAN BARBERA Dimarts, 10:05 CD - TUT 1BATB
ANA CELIA BARBERÁ Divendres, 12:20
BEGOÑA BELLES Dimecres, 12:20 TUT 2ESOG
JÚLIA BELLES Dijous, 12:20 TUT 1ESOA
MÓNICA BELTRAN Dimecres, 11:25
BEATRIZ BLAT Dilluns, 9:10
LOURDES BONET Dimecres, 9:10 CD - TUT 4ESOD
IVAN BONILLA Dilluns, 11:25 TUT 2BAHB
BEGOÑA BORRAS Dijous, 12:20 TUT 4ESOC
VICENT BORT Dimarts, 10:05 TUT 1CFSA
GUILLEM BOSCA Divendres, 11:25
ÓSCAR BOSCH Dijous, 10:05 TUT 2ESOB
SEBASTIÁN BRETONES Dilluns, 11:25
CELIA CANO Dimarts, 9:10 CD
LLUIS CARBO Dimarts, 12:20 TUT 1CFMA
CESAR CATALAN Dilluns, 10:05 TUT 4ESOE
JOAN CENTELLES Dilluns, 9:10 TUT 2ESOC
ALBA CERDA Dimarts, 10:05 TUT 2ESOA
MIGUEL ANGEL CERDAN Dijous, 12:20 TUT 4PR4
CAROLINA CERVELLO Dilluns, 10:05
ALEJANDRO COMIN Dimarts, 12:20 TUT 2ESOD
CELIA CORTES Divendres, 10:05
IRENE COSTA Divendres, 12:20 TUT 2BACC
PILAR
CUCALA Dijous, 9:10 TUT 2BACD
CARMEN DEL AGUILA Dimarts, 11:25
AMPARO DOMÉNECH Dimarts, 11:25 TUT 2ESOE
ARANTXA ESTEBAN Dimarts, 10:05 TUT 2CFSA
PILAR FABON Dimarts, 9:10 CD
GASPAR FALOMIR Dimarts, 11:25 TUT 3ESOD
ISA FELIU Dimarts, 10:05 TUT 3ESOE
PIETAT FRANCH Dijous, 10:05
TONI GARCIA Dimecres, 11:25
HÉCTOR GÓMEZ Dijous, 12:20
MARTA GÓMEZ Dimecres, 9:10
LUCÍA GONZÁLEZ Divendres, 11:25 TUT 4ESOA
JUAN CARLOS GRANELL Dimecres, 10:05 TUT 2BAHA
PABLO HERNÁNDEZ Dimecres, 11:25
REJANE HUIGE Dimarts, 9:10
SONIA IBÁÑEZ Dilluns, 10:05
GEMMA LALIENA Dijous, 9:10 TUT 3PMAR
JOAN CARLES LANGA Dimarts, 11:25 CD
SANTIAGO LARRABEITI Dimecres, 10:05 CD - TUT 1CFB
MIGUEL LLOPIS Divendres, 9:10
ELENA LLOPIS Dimecres, 11:25 CD
JOSE LOPEZ Dijous, 11:25 TUT 1CFSB
AMALIA LÓPEZ Divendres, 9:10
ROBERTO LUCAS Dilluns, 10:05 TUT 1ESOC
LLEDO MALLOL Dijous, 11:25 TUT 2CFMA
Mª CARMEN MARTI Dimecres, 10:05 CD - TUT 1BATD
VICTORIA MARTINEZ Dimarts, 10:05 TUT 1BATA
FRAN MEDINA Dimecres, 9:10 CD - TUT 3ESOB
ROSA MORENO Dijous, 12:20
JORGE MURUAIS Dimecres, 10:05 CD
MANOLO ORTIZ Divendres, 11:25 TUT 2CFSB
ANA OVANDO Dilluns, 11:25 CD
YOLANDA PALLARES Dimarts, 10:05 CD
MARIA PAREJA Dilluns, 9:10 TUT 1BATC
FERNANDA PASCUAL Dimarts, 10:05 TUT 1ESOD
MIGUEL ANGEL PASTOR Dijous, 12:20 CD
LAURA PEREZ Dilluns, 9:10 CD - 1ESOE
RAUL PORTOLES Dilluns, 10:05
AMADEO PRADES Dimarts, 11:25 TUT 2CFB
RAQUEL RAMIA Dijous, 12:20 TUT 1ESOF
MARIÁN RODRIGUEZ Dijous, 11:25
EDU ROSELLO Dimarts, 11:25
VICTOR ROVIRA Dimarts, 9:10
PILAR RUBIO Dimecres, 11:25
FRANCESC RUBIO Dijous, 12:20
CARMEN SAFONT Divendres, 11:25 TUT 4ESOB
JORGE SANZ Divendres, 9:10
PEDRO SEGARRA Dijous, 10:05
VICENT SOS Dijous, 10:05 CAP FAMILIA CICLES
JENIFER SOSPEDRA Dilluns, 11:25 CD
CARMEN TORO Dimecres, 12:20 CD
JUAN TUÑON Dimarts, 10:05
ESTHER UJAQUE Dilluns, 11:25 CD - TUT 1ESOB
QUINI VELLON Dimecres, 8:15
TONI VERA Dijous, 9:10 CD
ELENA VERCHILI Dimecres, 10:05
JORDI VILLARROYA Divendres, 11:25
MARIA TERESA ZORRILLA Divendres, 11:25 TUT 2ESOF