Aneu a la barra d'eines

Horari d’atenció a famílies

S’atendrà a les famílies de manera telefònica als horaris que s’indiquen a continuació. En cap cas es podrà accedir al centre sense cita prèvia.

Nom Cognom Horari atenció famílies Càrrec
SARAY ADSUARA Dijous, 10:05 TUT 4ESOE
RAMON ALEMANY Dimecres, 11:25
MIREIA ANDRÉS Divendres, 9:10
PEPE BADENES Dimecres, 11:25 CD
JUAN BARBERA Dilluns, 11:25 TUT 1BATA
ANA CELIA BARBERÁ Dilluns, 9:!0 TUT 3ESOD
ALFONSO BAUTISTA Dimarts, 12:20 TUT 2ESOB
BEGOÑA BELLES Dimecres, 12:20
JÚLIA BELLES Dilluns, 10:05 CD - TUT 1ESOB
BEATRIZ BLAT Dilluns, 12:20
LOURDES BONET Dijous, 9:10 CD
IVAN BONILLA Dimarts, 10:05 TUT 2BATB
VICENT BORT Dimarts, 13:15
GUILLEM BOSCA Divendres, 12:20
CELIA CANO Dijous, 9:10 CD
LLUIS CARBO Dilluns, 11:25 TUT 1CFM
CESAR CATALAN Dijous, 12:20 TUT 4ESOD
JOAN CENTELLES Dimarts, 12:20 TUT 3ESOA
MIGUEL ANGEL CERDAN Dimecres, 11:25
CAROLINA CERVELLO Dilluns, 11:25
CRISTINA CHUST Dimecres, 12:20 TUT 1ESOE
ALEJANDRO COMIN Dimarts, 11:25 TUT 2ESOF
IRENE COSTA Dilluns, 12:20
PILAR CUCALA Divendres, 12:20 TUT 2BATC
CARMEN DEL AGUILA Dimarts, 12:20
ELENA EDO Dimecres, 11:25 TUT 2ESO D
PALOMA ESCRIG Dimarts, 9:10
ALEIX ESCURIOLA Dimarts, 12:20
ARANTXA ESTEBAN Dijous, 10:05 TUT 1CFSA
PILAR FABON Dijous, 10:05
GASPAR FALOMIR Dilluns, 12:20 TUT 1CFB jard
ISA FELIU Dimecres, 11:25 TUT 3ESOC
PIETAT FRANCH Dimecres, 12:20
MARIA AMPARO GALLENT Dimarts, 10:05
BELÉN GARCIA Dilluns, 10:05
LUCÍA GARCIA Dimarts, 12:20
LUCÍA GONZÁLEZ Dimarts, 12:20 TUT 3ESOB
JUAN CARLOS GRANELL Dilluns, 11:25
PAULA GUINOT Dijous, 13:15
SONIA IBÁÑEZ Dilluns, 10:05 TUT 2ESOA
VERÓNICA JUAN
GEMMA LALIENA Dimarts, 11:25 TUT 3PMAR
JOAN CARLES LANGA Dimecres, 12:20 CD - TUT 1BATB
SANTIAGO LARRABEITI Dijous, 11:25 TUT 1CFB
JAUME LLEDÓ Dijous, 12:20 TUT 4ESOD
ELENA LLOPIS Dilluns, 9:10 CD
AMALIA LÓPEZ Dimarts, 12:20 CD
ROBERTO LUCAS Dimarts, 11:25 TUT 1ESO A
LLEDO MALLOL Divendres, 12:20 TUT 2CFM
Mª CARMEN MARTI Dilluns, 12:20 CD - TUT 1BATD
ESTER MARTÍ Divendres, 11:25
VICTORIA MARTINEZ Dimarts, 9:10 TUT 2BATA
FRAN MEDINA Dimarts, 11:25 CD
JORDI MIRÓ Dilluns, 9:10
PEDRO MONEDERO Dimarts, 11:25 CD
ESTHER MONTOLIU Dijous, 10:05 TUT 2ESO C
ROSA MORENO Divendres, 10:05 CD
IVÁN MUÑOZ Dijous, 10:05 TUT 2CFSA
JORGE MURUAIS Dimecres, 12:20 CD - TUT 2CFB
MANOLO ORTIZ Dimecres, 12:20 TUT 2CFSB
ANA OVANDO Dimecres, 10:05 CD
YOLANDA PALLARES Dimarts, 13:15 CD
MARIA PAREJA Dilluns, 11:25 TUT 2BAT D
MERITXELL PARRA Divendres, 9:10
FERNANDA PASCUAL Dijous, 12:20 TUT 2ESOG
MIGUEL ANGEL PASTOR Divendres, 10:05 TUT 4ESOA
LAURA PEREZ Dimecres, 10:05 CD - TUT 1ESOG
GERARD PIBERNAT Dimarts, 10:05
RAUL PORTOLES Dimarts, 11:25 TUT 4ESOB
EVA PRADA Dijous, 12:20
SANDRA QUEMADES Dimecres, 11:25 TUT 2ESOE
RAQUEL RAMIA Dijous, 10:05 TUT 1ESOC
MARIÁN RODRIGUEZ Dimecres, 11:25
EDU ROSELLO Dilluns, 12:20
VICTOR ROVIRA Dimarts, 11:25 TUT 1BATC
FRANCESC RUBIO Dimarts, 11:25
PILAR RUBIO Dimecres, 9:10
CARMEN SAFONT Dilluns, 11:25 TUT 1ESOF
EVA MARÍA SANZ Dimarts, 11:25 TUT 4ESOC
PABLO SEGARRA Divendres, 10:05
NATALIA SOLSONA Dimarts, 11:25
VICENT SOS Dimarts, 11:25 CAP F. CCFF
JENNIFER SOSPEDRA Dilluns, 10:05 CD
SAHILA SUÁREZ Dijous, 11:25 TUT 1CFSB
CARMEN TORO Dimecres, 9:10 CD
JUAN TUÑON Dimecres, 12:20 TUT 4PR4
ESTHER UJAQUE Dilluns, 9:10 CD - TUT 1ESOD
ISABEL VALLS Dilluns, 11:25 TUT 3ESOE
QUINI VELLON Dimecres, 10:05
ELENA VERCHILI Divendres, 9:10
JORDI VILLARROYA Dimecres, 11:25
MARIA JOSÉ YANINI Dijous, 12:20 CD