Horaris d’Atenció a Pares

Seria aconsellable concertar les visites amb antelació telefonant al 962457820, o pel seu fill / filla, per tal de garantir que el professor o membre de la directiva amb qui es vol parlar puga organitzar-se i atendre’ls com cal.

(Horaris pendents d’actualització, poden haver canvis)

 

Departament d’Educació Plàstica i Visual

PROFESSORATCÀRRECDIA I HORA
Departament d’Anglès
Joan Esteve Del CampDimarts 11:15
José Vicente Plan JuanDivendres 09:50
Mar Simón MuñozCap DepartamentDilluns 08:55
Departament de Biologia i Geologia
Mª Jesús Clausell SebastiàDimarts 08:55
Emiliano García PérezCap DepartamentDimecres 09:50
Departament d’Economia
Joan Vicent Vallés MoralesCap DepartamentDilluns 11:15
Departament d’Educació Física
Ernest Lozano TorresCoordinador Xarxa LlibresDimarts 09:50
Tomàs Pla ToldràCap Departament / Tutor 3ESO BDijous 09:50
Departament d’Educació Plàstica i Visual
Vicent Esteve MartínezCap Departament / Tutor 3ESO ADimarts 12:10
Inmaculada Ramírez AdamCoordinadora Convivència i Igualtat / Tutora 2ESO PACDilluns 12:10
Departament de Filosofia
Francesc Benedí CarbonellCap DepartamentDimecres 11:15
Sílvia Gómez SolerCap d’EstudisDimarts 11:15
Departament de Física i Química
Vicent Girbés GirbésCap DepartamentDimecres 11:15
José Antonio Grau OzonasTutor 4ESO BDimecres 09:50
Departament de Formació i Orientació Laboral
Carolina Ferris FerrerCap DepartamentDilluns 17:15
Teresa Vergara LloretDijous 12:10
Departament de Francés
Isabel Arias GómezCap DepartamentDimecres 08:55
Departament de Geografia i Història
Carmen Doménech GuillemDimecres 11:15
Vicent E. Lluch TristanteCap Departament / Coordinador Formació en CentresDijous 09:50
Juan Carlos Reyes VeviaDivendres 12:10
Maria José Viñoles NavalDirectoraDijous 13:05
Departament d’Informàtica i Comunicacions
Lídia Albelda MéndezTutora 1SMX BDilluns 11:15
Alicia Ferrando TamaritDivendres 16:20
Marta Giménez GómezTutora 2ASIXDimarts 18:30
Josep Girbés RibesDijous 11:15
Sonsoles Jiménez GonzálezTutora 2SMX A / Coordinadora ErasmusDimecres 12:10
Raül Lerma BlascoCap Departament / Tutor 2SMX BDilluns 11:15
Maite Llorca LláserCoordinadora Aula d’Informàtica i Coordinadora CiclesDijous 08:55
Abraham Madrid RodríguezTutor 1ASIXDivendres 17:15
Joaquim Matalí OrtizTutor 2DAWDijous 15:25
Josep Masip AlonsoCoordinador Manteniment CiclesDilluns 17:15
Fidel Oltra LandeteVicedirectorDijous 13:05
Ferran Pelechano GarcíaCoordinador TICDivendres 12:10
José Segarra BallesterDijous 12:10
Germán Tortajada CastellTutor 1SMX ADimarts 11:15
Ana Vicens GarcíaTutora 1DAWDijous 15:25
Departament de Llatí i Grec
Gema Giner PellicerCap de DepartamentDimecres 12:10
Departament de Llengua i Literatura Castellana
Sara Carbonell PerisTutora 3ESO PMARDivendres 12:10
Mª Teresa Ferragud AdamCoordinadora de secundàriaDimarts 12:10
Eva Goig MorenoCap de Departament i Tutora 1BAT ADilluns 11:15
Ana Pascual MolinaTutora 1ESO ADimecres 12:10
Departament de Llengua i Literatura Valenciana
Flor Ferrús EscrivàTutora 1ESO CDimecres 08:55
Mª Josep Franco PedroDilluns 12:10
Vicent J. Girbés RoigTutor 4ESO PR4Dilluns 12:10
Esther Navarro RicoTutora 4ESO ADivendres 08:55
Bàrbara Peris GilCap Departament / Tutora 1BAT BDimarts 09:50
Departament de Matemàtiques
Yolanda Ferrando SisternesDimecres 12:10
Antonio Llobregat MengualCap Departament / Tutor 2BAT BDimecres 09:50
Maria Salud Roig AndrésTutora 2ESO ADilluns 09:50
Rafael David Vendrell IvarsSecretariDivendres 09:50
Departament de Música
Carmen Tasa GómezCap Departament / Tutora 2ESO BDijous 09:50
Departament d’Orientació
Juan Felipe Burguera FerrandoDijous 13:05
Inmaculada CaleroPedagogia TerapèuticaDivendres 09:50
María del Carmen De Luengo ZarzosoCap DepartamentDijous 14:30
Departament de Religió
Carmina Guitart DavidCap DepartamentDimarts 08:55
Departament de Tecnologia
Mª Salud Ahuir FeliciTutora 1ESO BDilluns 08:55
Carmen Candel MartínezTutora 2ESO PMARDimecres 11:15
Núria Monteagudo MartorellCap DepartamentDijous 11:15