Aneu a la barra d'eines

Horaris d’Atenció a Families

De manera ordinària, l’atenció a les famílies es realitzarà preferentment per telèfon. Seria aconsellable concertar les visites amb antelació, telefonant al 962457820 o bé per mitjà de l’alumne, per tal de garantir que el professor o membre de la directiva amb qui es vol parlar puga organitzar-se i atendre’ls com cal.

PROFESSORAT DEPARTAMENT CÀRREC DIA I HORA
Ahuir Felici, Salud Tecnologia CD, TUT 1ESOb Dimarts 12:10 – 13:05
Albelda Mendez, Lidia Informàtica i Comunicacions CD, TUT 1SMXb Dijous 9:50 – 10:45
Alfonso Escartí, Maria Física i Química Dijous 12:10 – 13:05
Aragon Molla, Francisco Jose Educació Física TUT 2ESOb Dilluns 12:10 – 13:05
Artiles Shannon, Michael Jose Anglés TUT 2BATCb Dilluns 12:10 – 13:05
Avellan Guillem, Pau Informàtica i Comunicacions TUT 1DAWs, TDUAL 1DAW, M(2h A.Materia) Dijous 12:10 – 13:05
Boronat Salvador, Jose Informàtica i Comunicacions TDUAL 2SMXb Dimarts 9:50 – 10:45
Calero Gimenez, Inma Orientació Dimarts 9:50 – 10:45
Camps Hernandis, Guillermo Biologia i Geologia CD Divendres 12:10 – 13:05
Candel Martínez, Carmen Tecnologia CESO, TUT 2PMAR Dimarts 9:50 – 10:45
Cebolla Vives Enrique, Enrique Matemàtiques TUT 3ESOa Dilluns 12:10 – 13:05
Chamorro Molina, José Informàtica i Comunicacions VICEDIRECTOR Dijous 13:05 – 14:00
Cleries Barberà, Beatriz Orientació CD Dimarts 14:30 – 16:20
Collado Esteve, Juan Ramon Informàtica i Comunicacions TUT 1ASIX, M(2h Racks Xarxa) Divendres 17:15 – 18:10
Esteve Delcamp, Joan Anglés TUT 2ESOa Dijous 9:50 – 10:45
Esteve Martínez, Vicent Dibuix CD, TUT 3ESOb Dimecres 8:55 – 9:50
Ferragud Adam, Teresa Castellà TUT 2BATHa Divendres 11:15 – 12:10
Ferrando Tamarit, Alicia Informàtica i Comunicacions TDUAL 2ASIX Dijous 15:25 – 16:20
Ferrero Lloret, Sandra Anglés Dimecres 8:55 – 9:50
Ferrís Ferrer, Carolina FOL CD Dilluns 15:25 – 16:20
Ferrús Escriva, Flor Valencià TUT 1ESOc Dijous 8:55 – 9:50
Francisco Botella, Cristina Orientació Dijous 11:15 – 12:10
Gasulla Mestre, Javier Informàtica i Comunicacions TUT 2DAW, TDUAL 1ASIX, M(1h Portàtils CF) Dilluns 18:30 – 19:25
Gimenez Gomez, Marta Informàtica i Comunicacions CF, TUT 2DAWs, TDUAL 2DAWs Divendres 15:25 – 16:20
Giner Gomar, Lluís Informàtica i Comunicacions TUT 1SMXa, TDUAL 1SMXa Dijous 11:15 – 12:10
Giner Pellicer, Gema Llatí i Grec CD Dimarts 9:50 – 10:45
Girbés Esteve, Juanjo Informàtica i Comunicacions Dijous 11:15 – 12:10
Girbés Ribes, Josep Informàtica i Comunicacions TUT 2ASIX Dimecres 16:20 – 17:15
Girbés Roig, Vicent Valencià CXLL, TUT PR4 Divendres 11:15 – 12:10
Goig Moreno, Eva Castellà CD, TUT 1BATHa Dijous 11:15 – 12:10
Gomez Gimeno, Vicent Informàtica i Comunicacions M(1h Tauletes) Dijous 13:05 – 14:00
Gomez Soler, Silvia Filosofia CAP D’ESTUDIS Divendres 11:15 – 12:10
Gregori Soler, Josep Valencià (I) Dimecres 11:15 – 12:10
Gregori Testasecca, Agustina Geografia i Història Dilluns 11:15 – 12:10
Guitart David, Carmina Religió CD, (I) Dimecres 12:10 – 13:05
Gutierrez Arenas, Carlos Informàtica i Comunicacions TUT 1DAW Dijous 16:20 – 17:15
Hervas Mateu, Alba Biologia i Geologia Dimarts 13:05 – 14:00
Iborra Sanjaime, Enrique Informàtica i Comunicacions M(1h Ciberseguretat) Dijous 15:25 – 16:20
Juan Grau, Alejandro Hosteleria i Turisme CF, TUT 1GIAT Divendres 14:30 – 15:25
Julio Amargos, Yolanda Biologia i Geologia Dijous 12:10 – 13:05
Lamirant Cardona, Antoni Informàtica i Comunicacions CAI Dimecres 17:15 – 18:10
Llobregat Mengual, Toni Matemàtiques CD, TUT 1BATCb Dimarts 12:10 – 13:05
Llopis Llopis, Inés Castellà (I) Dilluns 11:15 – 12:10
Lluch Tristante, Vicent Geografia i Història CD, CFC Divendres 12:10 – 13:05
Lopez Gimeno, Francisca Francés CD Dimecres 12:10 – 13:05
Lòpez Gisbert, Carolina Valencià Dijous 11:15 – 12:10
Lozano Torres, Ernest Educacio Fisica CD, TUT 4ESOa Dimarts 12:10 – 13:05
Madrid Rodríguez, Abraham Informàtica i Comunicacions TUT 2SMXb, TDUAL 2SMXb Dijous 11:15 – 12:10
Masip Alonso, Josep Informàtica i Comunicacions RMAN Dimarts 11:15 – 12:10
Matalí Ortiz, Ximo Informàtica i Comunicacions C.Pràctiques, TDUAL 2DAW Dimecres 18:30 – 19:25
Monerri Minguez, Estefania Informàtica i Comunicacions TDUAL 1DAWs Dilluns 9:50 – 10:45
Montaner Solbes, Salvador Dibuix TUT 2PAC Dijous 12:10 – 13:05
Monteagudo Martorell, Nuria Tecnologia CiC Dimarts 12:10 – 13:05
Montrull Gimenez, Laura FOL Dilluns 11:15 – 12:10
Morales Roig, Carmelo Hosteleria i Turisme RMAN Dijous 16:20 – 17:15
Morant Vidal, Juan Antonio Informàtica i Comunicacions M(1h PortàtilsE/B) Dijous 13:05 – 14:00
Pedron Pardo, Carlos Informàtica i Comunicacions TUT 2SMXa, TDUAL 2SMXa Dijous 12:10 – 13:05
Pelechano Garcia, Ferran Informàtica i Comunicacions CAP D’ESTUDIS CF Dimecres 12:10 – 13:05
Pérez Ferrer, Emili Joan Física i Química CD Dimarts 9:50 – 10:45
Perez Gonzalez, Pablo Informàtica i Comunicacions (s) TDUAL 2ASIX Dijous 15:25 – 16:20
Peris Gil, Bàrbara Valencià CD Dijous 11:15 – 12:10
Pons Aliaga, Agustín Filosofia Dimecres 11:15 – 12:10
Rodrigo Fauli, Carmen Geografia i Història TUT 1ESOa Divendres 12:10 – 13:05
Roig Andrés, Mª Salud Matemàtiques Divendres 8:55 – 9:50
Salom Chico, Marc Informàtica i Comunicacions M(1h Portàtils Taller) Dijous 15:25 – 16:20
Simón Hernandez, Marta Castellà TUT 3PMAR Dimecres 12:10 – 13:05
Simón Muñoz, Mar Anglés CD Divendres 11:15 – 12:10
Tasa Gomez, Carmen Música CD Dilluns 8:55 – 9:50
Torres Tejada, Empar Informàtica i Comunicacions TUT 1ASIXs Dimarts 17:15 – 18:10
Tortajada Castell, Germà Informàtica i Comunicacions CTIC, TUT CET, M(1h Ciberseguretat) Dijous 15:25 – 16:20
Ubeda Padilla, Luis Informàtica i Comunicacions Divendres 18:30 – 19:25
Vallet Blasco, Mª Luisa Economia Dilluns 9:50 – 10:45
Vendrell Ivars, Rafa Matemàtiques SECRETARI Divendres 13:05 – 14:00
Viñoles Naval, Maria José Geografia i Història DIRECTORA Dimarts 13:05 – 14:00