Atenció a Pares



Per Departaments:

Anglès
Cristina Molina Picó (2ESOB)
Dijous de 09.50 a 10.40
c.molinapico@edu.gva.es
Lucía Pérez Sanoguera
Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
Marga Cloquell Cloquell
Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
Ramón Morant Martí (2ESOA)
Dilluns de 09.50 a 10.40
rs.morant@edu.gva.es
Rocío Albors Fernández (1BAHB)
Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
Silvia Jover Barrachina (1BACA)
Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
Vicent Sisternes Soler (2ESOE)
Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
Biologia i Geologia
Amparo Cascant Pascual
Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
Esther Pérez Agulló
Dilluns de 08.55 a 09.50
de.perez@edu.gva.es
Ginesa Martínez Reche (1ESOD)
Divendres de 09.50 a 10.40
gm.martinez@edu.gva.es
Santiago López García (1ESOC)
Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
Castellà
Ana Belen Gandía Jiménez (4ESOB)
Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
Ana Isabel Llopis Ripoll (2BACA)
Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
Antoni Castañer Llinares (2ESOF)
Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
Mayte Barrachina Vidal (1ESOB)
Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
Mª Carmen Vilaplana Pérez
Dilluns de 12.05 a 13.00
mc.vilaplana@edu.gva.es
Olga Tolsa Reig (1ESOA)
Dijous de 09.50 a 10.40
o.tolsa@edu.gva.es
Pepe Cerdà Domemech (3ESOB)
Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
Cicle Confecció
CONFECCIÓ6
Dimarts de 09.50 a 10.40
AADA@ADA.ES
Jaume Gosalbez Vallés (1CFSB)
Dimecres de 12.05 a 13.00
j.gosalbez@edu.gva.es
María Ferrándiz García
Dimecres de 08.55 a 09.50
m.ferrandiz2@edu.gva.es
Pilar Lloret Pont
Dimarts de 09.50 a 10.40
mp.lloret@edu.gva.es
Rocío García Montagut
Dimecres de 2n ESPLAI
r.garciamontagut@edu.gva.es
Vicent Sanz Pérez (2CFMB)
Dimecres d’11.10 a 12.05
v.sanzperez2@edu.gva.es
Cicle Turisme
Ana Castelló Beltrán
Dilluns d’11.10 a 12.05
a.castellobeltran@edu.gva.es
Ana Vaño Juan (2CFSC)
Dimarts d’11.10 a 12.05
anavaju51@gmail.com
Jordi Prats Gonzalez
Dimarts de 09.50 a 10.40
j.prats@edu.gva.es
María Belvis Martínez (1CFSA)
Divendres d’11.10 a 12.05
m.belvis@edu.gva.es
Cultura Clàssica
Lorena Molina Tortosa
Dimarts de 09.50 a 10.40
l.molinatortosa2@edu.gva.es
Economia
Anna Climent Cascant (4ESOD)
Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
Lia Sanjuan Cascant
Dijous d’11.10 a 12.05
l.sanjuan@edu.gva.es
Educació Física
Carlos Albero Gisbert
Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
Inurvis Bello Rubio
Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
Jordi Naya Nogueroles
Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
Educació Plàstica
Betlem Sala Escrihuela
Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
Isabel Casanova Ribera
Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
Laura Llorens Serrano
Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
Filosofia
Inmaculada Palop Valenzuela
Dijous d’11.10 a 12.05
ii.palopvalenzuela@edu.gva.es
Loles Sanjuan Juarez (4ESOA)
Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
Vicent Nàcher i Ferri
vr.nacher@edu.gva.es
Física i Química
Juanfran Madrigal García
Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
Lourdes Vallés Pascual
Dimarts de 09.50 a 10.40
l.valles@edu.gva.es
Rosa Torró Quinto
Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
FOL
Pepe Vicedo Marzal
Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
Francés
Maria Cristina Noailles Faes
Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
Geografia i Història
Cristina Cloquell Cloquell
Dimarts de 12.05 a 13.00
c.cloquell@edu.gva.es
Josep Sanz Muro
Dilluns de 12.05 a 13.00
jx.sanz@edu.gva.es
Natàlia Peretó Rovira
Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
Rafael Enguix Ribelles (2BAHB)
Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
Vanessa Masiá Bañó
Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
Victor Nadal Cerdá
Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
Informàtica
David Bataller Signes (2CFBA)
Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
Rafael Molines de Diego
Dimarts d’11.10 a 12.05
r.molines@edu.gva.es
Sandra Samartín Payá
Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
Vicent Nacher Soler
Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
Xavi Albero Moltó (1CFBA)
Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
Matemàtiques
Antoni Sanjuan Llorens
Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
Francisca Jiménez Beneyto
Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
Maite Silvestre Santainés
Dimarts d’11.10 a 12.05
mt.silvestre@edu.gva.es
Mavi Bravo Moscardó
Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
Mª José Pérez Donat (3ESO (PDC))
Dimarts de 12.05 a 13.00
mj.perez2@edu.gva.es
Noelia Pérez Agulló (2ESOD)
Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
Rafael Ferrándis Martínez (3ESOA)
Dimecres de 09.50 a 10.40
r.ferrandis@edu.gva.es
Música
Jere Sanchis Mogino
Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
Toni Garcia Alborch
Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
Orientació
Chelo Dauder Olcina
Dimecres de 12.05 a 13.00
c.dauder@edu.gva.es
Dolors Montava Insa
Dimecres de 13.20 a 14.10
md.montavainsa@edu.gva.es
Erika Bernabeu Monter
Dijous de 12.05 a 13.00
ce.bernabeumonter@edu.gva.es
Mireya Sala Román
Dimecres de 13.20 a 14.10
m.salaroman@edu.gva.es
Religió
Mª Angeles Espinós Francés
Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
Tecnologia
Imma Gadea Gadea (3ESOD)
Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
J. Olegari Pastor Cremades
Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
Jordi Bravo Moscardó (3ESOC)
Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
Maria Domenech Lloret (1ESOE)
Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
Paco Sanjuán Gisbert
Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
Valencià
Anabel Campos Vidal
Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
Anna Maria Sala Ruzafa (1ESOF)
Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
Carmina Maronda Ordiñana (2ESOG)
Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
Dolors Pérez Orts
Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
Francesc Gisbert Muñoz (4ESOC)
Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
Francesca Mayor Sanchis (2ESOC)
Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
Rosa Anna Juan Domenech (4ESO (PDC))
Dimarts d’11.10 a 12.05
ra.juan@edu.gva.es

Per Tutors:

1BACA
Silvia Jover Barrachina

Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
1BAHB
Rocío Albors Fernández

Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
1CFBA
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
1CFSA
María Belvis Martínez

Divendres d’11.10 a 12.05
m.belvis@edu.gva.es
1CFSB
Jaume Gosalbez Vallés

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.gosalbez@edu.gva.es
1ESOA
Olga Tolsa Reig

Dijous de 09.50 a 10.40
o.tolsa@edu.gva.es
1ESOB
Mayte Barrachina Vidal

Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
1ESOC
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
1ESOD
Ginesa Martínez Reche

Divendres de 09.50 a 10.40
gm.martinez@edu.gva.es
1ESOE
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
1ESOF
Anna Maria Sala Ruzafa

Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
2BACA
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
2BAHB
Rafael Enguix Ribelles

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
2CFBA
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
2CFMB
Vicent Sanz Pérez

Dimecres d’11.10 a 12.05
v.sanzperez2@edu.gva.es
2CFSC
Ana Vaño Juan

Dimarts d’11.10 a 12.05
anavaju51@gmail.com
2ESOA
Ramón Morant Martí

Dilluns de 09.50 a 10.40
rs.morant@edu.gva.es
2ESOB
Cristina Molina Picó

Dijous de 09.50 a 10.40
c.molinapico@edu.gva.es
2ESOC
Francesca Mayor Sanchis

Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
2ESOD
Noelia Pérez Agulló

Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
2ESOE
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
2ESOF
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
2ESOG
Carmina Maronda Ordiñana

Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
3ESO (PDC)
Mª José Pérez Donat

Dimarts de 12.05 a 13.00
mj.perez2@edu.gva.es
3ESOA
Rafael Ferrándis Martínez

Dimecres de 09.50 a 10.40
r.ferrandis@edu.gva.es
3ESOB
Pepe Cerdà Domemech

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
3ESOC
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
3ESOD
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
4ESO (PDC)
Rosa Anna Juan Domenech

Dimarts d’11.10 a 12.05
ra.juan@edu.gva.es
4ESOA
Loles Sanjuan Juarez

Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
4ESOB
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
4ESOC
Francesc Gisbert Muñoz

Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
4ESOD
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es

Per Grups:

1BACA
ANGLÉS
Silvia Jover Barrachina

Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
BIOLOGIA, GEOLOGIA I CIÈNCIES AMBIENTALS
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
ALEMANY I
Mª Carmen Vilaplana Pérez

Dilluns de 12.05 a 13.00
mc.vilaplana@edu.gva.es
CASTELLÀ
Pepe Cerdà Domemech

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
LLATÍ
Lorena Molina Tortosa

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.molinatortosa2@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
DIBUIX ARTÍSTIC
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
FILOSOFIA
Loles Sanjuan Juarez

Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
FRANCÉS I
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Lourdes Vallés Pascual

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.valles@edu.gva.es
HIST. MÓN CONTEMPORANI
Rafael Enguix Ribelles

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mavi Bravo Moscardó

Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
TECNOLOGIA INDUSTRIAL I
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
LITERATURA UNIVERSAL
Francesc Gisbert Muñoz

Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
VALENCIÀ
Rosa Anna Juan Domenech

Dimarts d’11.10 a 12.05
ra.juan@edu.gva.es
1BAHB
ANGLÉS
Rocío Albors Fernández

Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
BIOLOGIA HUMANA
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
ALEMANY I
Mª Carmen Vilaplana Pérez

Dilluns de 12.05 a 13.00
mc.vilaplana@edu.gva.es
CASTELLÀ
Olga Tolsa Reig

Dijous de 09.50 a 10.40
o.tolsa@edu.gva.es
ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
GESTIÓ DE PROJECTES I EMPRENEDORIA
Lia Sanjuan Cascant

Dijous d’11.10 a 12.05
l.sanjuan@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
DIBUIX ARTÍSTIC
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
FILOSOFIA
Loles Sanjuan Juarez

Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
FRANCÉS I
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
HIST. MÓN CONTEMPORANI
Rafael Enguix Ribelles

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
MATEM. APLIC. CC.SS.
Maite Silvestre Santainés

Dimarts d’11.10 a 12.05
mt.silvestre@edu.gva.es
VALENCIÀ
Rosa Anna Juan Domenech

Dimarts d’11.10 a 12.05
ra.juan@edu.gva.es
LITERATURA UNIVERSAL
Francesc Gisbert Muñoz

Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
1CFBA
FOL
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
OAD
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
ANGLÉS
Vicent Nacher Soler

Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
MUNT. MANT. SISTEMES
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
CC. APLICADES
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
ÀMBIT LINGÜISTIC
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
1CFMA
ANGLÉS
Lucía Pérez Sanoguera

Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
CONFECCIÓ A MIDA
Rocío García Montagut

Dimecres de 2n ESPLAI
r.garciamontagut@edu.gva.es
TALL DE MATERIALS
María Ferrándiz García

Dimecres de 08.55 a 09.50
m.ferrandiz2@edu.gva.es
MATER. TÈXTILS I PELL
CONFECCIÓ6

Dimarts de 09.50 a 10.40
AADA@ADA.ES
FOL
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
1CFSA
ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
DESTINACIONS TURÍSTIQ.
Jordi Prats Gonzalez

Dimarts de 09.50 a 10.40
j.prats@edu.gva.es
MÀRQUETING TURÍSTIC
Ana Castelló Beltrán

Dilluns d’11.10 a 12.05
a.castellobeltran@edu.gva.es
ANGLÉS TÈCNIC
María Belvis Martínez

Divendres d’11.10 a 12.05
m.belvis@edu.gva.es
ESTRUCT. MERCAT TURÍST.
Ana Vaño Juan

Dimarts d’11.10 a 12.05
anavaju51@gmail.com
FOL
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
1CFSB
CONF. VESTUARI A MIDA
Rocío García Montagut

Dimecres de 2n ESPLAI
r.garciamontagut@edu.gva.es
MODA I TENÈNCIES VESTIR
Jaume Gosalbez Vallés

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.gosalbez@edu.gva.es
TÈCN. MODELATGE I PATRON.
Pilar Lloret Pont

Dimarts de 09.50 a 10.40
mp.lloret@edu.gva.es
DESTINACIONS TURÍSTIQ.
Jordi Prats Gonzalez

Dimarts de 09.50 a 10.40
j.prats@edu.gva.es
FOL
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
1ESOA
ANGLÉS
Ramón Morant Martí

Dilluns de 09.50 a 10.40
rs.morant@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
BIOLOGIA
Esther Pérez Agulló

Dilluns de 08.55 a 09.50
de.perez@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Olga Tolsa Reig

Dijous de 09.50 a 10.40
o.tolsa@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Rafael Enguix Ribelles

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
Vicent Nacher Soler

Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mª José Pérez Donat

Dimarts de 12.05 a 13.00
mj.perez2@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mavi Bravo Moscardó

Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
VALENCIÀ
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
1ESOB
ANGLÉS
Ramón Morant Martí

Dilluns de 09.50 a 10.40
rs.morant@edu.gva.es
BIOLOGIA
Esther Pérez Agulló

Dilluns de 08.55 a 09.50
de.perez@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
TUTORIA
Mayte Barrachina Vidal

Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
LABORATORI DE CREACIÓ AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Rafael Enguix Ribelles

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
Vicent Nacher Soler

Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Maite Silvestre Santainés

Dimarts d’11.10 a 12.05
mt.silvestre@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mavi Bravo Moscardó

Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
VALENCIÀ
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
1ESOC
ANGLÉS
Cristina Molina Picó

Dijous de 09.50 a 10.40
c.molinapico@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
LABORATORI DE CREACIÓ AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Cristina Cloquell Cloquell

Dimarts de 12.05 a 13.00
c.cloquell@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mavi Bravo Moscardó

Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Maite Silvestre Santainés

Dimarts d’11.10 a 12.05
mt.silvestre@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
TECNOLOGIA
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
VALENCIÀ
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
1ESOD
ANGLÉS
Cristina Molina Picó

Dijous de 09.50 a 10.40
c.molinapico@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Ginesa Martínez Reche

Divendres de 09.50 a 10.40
gm.martinez@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
CASTELLÀ
Olga Tolsa Reig

Dijous de 09.50 a 10.40
o.tolsa@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
LABORATORI DE CREACIÓ AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Natàlia Peretó Rovira

Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Rafael Ferrándis Martínez

Dimecres de 09.50 a 10.40
r.ferrandis@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
VALENCIÀ
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
1ESOE
ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Ginesa Martínez Reche

Divendres de 09.50 a 10.40
gm.martinez@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mayte Barrachina Vidal

Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
LABORATORI DE CREACIÓ AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Natàlia Peretó Rovira

Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Rafael Ferrándis Martínez

Dimecres de 09.50 a 10.40
r.ferrandis@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mireya Sala Román

Dimecres de 13.20 a 14.10
m.salaroman@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TUTORIA
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anna Maria Sala Ruzafa

Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
1ESOF
ANGLÉS
Rocío Albors Fernández

Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mayte Barrachina Vidal

Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
LABORATORI DE CREACIÓ AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Natàlia Peretó Rovira

Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
TALLER DE RELACIONS DIGITALS RESPONSABLES
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Rafael Ferrándis Martínez

Dimecres de 09.50 a 10.40
r.ferrandis@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
VALENCIÀ
Mireya Sala Román

Dimecres de 13.20 a 14.10
m.salaroman@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anna Maria Sala Ruzafa

Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
2BACA
ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
BIOLOGIA
Ginesa Martínez Reche

Divendres de 09.50 a 10.40
gm.martinez@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
DIBUIX ARTÍSTIC
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
HIST. FILOSOFIA
Vicent Nàcher i Ferri

vr.nacher@edu.gva.es
TREBALL EXPERMIENTAL EN FÍSICA I QUÍMICA
Lourdes Vallés Pascual

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.valles@edu.gva.es
FÍSICA
Rosa Torró Quinto

Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
QUÍMICA
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
HIST. D’ESPANYA
Josep Sanz Muro

Dilluns de 12.05 a 13.00
jx.sanz@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
TECNOLOGIA INDUSTRIAL
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
VALENCIÀ
Francesca Mayor Sanchis

Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
2BAHB
ANGLÉS
Ramón Morant Martí

Dilluns de 09.50 a 10.40
rs.morant@edu.gva.es
ALEMANY II
Mª Carmen Vilaplana Pérez

Dilluns de 12.05 a 13.00
mc.vilaplana@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
LLATÍ
Lorena Molina Tortosa

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.molinatortosa2@edu.gva.es
EMPRESA I DISSENY DE MODELS DE NEGOCI
Lia Sanjuan Cascant

Dijous d’11.10 a 12.05
l.sanjuan@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
DIBUIX ARTÍSTIC
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
HIST. FILOSOFIA
Vicent Nàcher i Ferri

vr.nacher@edu.gva.es
HIST. D’ESPANYA
Rafael Enguix Ribelles

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.enguix@edu.gva.es
HIST. DE L’ART
Cristina Cloquell Cloquell

Dimarts de 12.05 a 13.00
c.cloquell@edu.gva.es
GEOG-HIST
Vanessa Masiá Bañó

Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
MATEM. APLIC. CC.SS.
Mavi Bravo Moscardó

Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
VALENCIÀ
Francesc Gisbert Muñoz

Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
2CFBA
FOL
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
IMX
Rafael Molines de Diego

Dimarts d’11.10 a 12.05
r.molines@edu.gva.es
ANGLÉS
Vicent Nacher Soler

Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
OPERAC. AUXILIARS
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
CC. APLICADES
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
COMUNIC. I SOCIETAT
Carmina Maronda Ordiñana

Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
2CFMB
ANGLÉS
Lucía Pérez Sanoguera

Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
CONFECCIÓ INDUSTRIAL
Vicent Sanz Pérez

Dimecres d’11.10 a 12.05
v.sanzperez2@edu.gva.es
MODA I TENDÈNCIES
CONFECCIÓ6

Dimarts de 09.50 a 10.40
AADA@ADA.ES
INFORM. I ATENCIÓ CLIENT
Jaume Gosalbez Vallés

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.gosalbez@edu.gva.es
ACABATS EN CONFECCIÓ
Pilar Lloret Pont

Dimarts de 09.50 a 10.40
mp.lloret@edu.gva.es
EMPRESA I INICIATIVA EMPRENEDORA
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
2CFSC
TUTORIA
Ana Vaño Juan

Dimarts d’11.10 a 12.05
anavaju51@gmail.com
DIRECCIÓ D’ENTITATS D’INTERMEDIACIÓ TURÍSTICA
María Belvis Martínez

Divendres d’11.10 a 12.05
m.belvis@edu.gva.es
EMPRESA I INICIATIVA EMPRENEDORA
Pepe Vicedo Marzal

Dijous de 09.50 a 10.40
j.vicedo@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
2ESOA
ANGLÉS
Ramón Morant Martí

Dilluns de 09.50 a 10.40
rs.morant@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
EDUCACIÓ PLÀSTICA, VISUAL I AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Lourdes Vallés Pascual

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.valles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Vanessa Masiá Bañó

Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Francisca Jiménez Beneyto

Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
PROJECTE TRANSVERSAL
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
2ESOB
ANGLÉS
Cristina Molina Picó

Dijous de 09.50 a 10.40
c.molinapico@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
EDUCACIÓ PLÀSTICA, VISUAL I AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Lourdes Vallés Pascual

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.valles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Vanessa Masiá Bañó

Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Noelia Pérez Agulló

Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mireya Sala Román

Dimecres de 13.20 a 14.10
m.salaroman@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
PROJECTE TRANSVERSAL
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
2ESOC
ANGLÉS
Lucía Pérez Sanoguera

Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
EDUCACIÓ PLÀSTICA, VISUAL I AUDIOVISUAL
Betlem Sala Escrihuela

Dilluns d’11.10 a 12.05
ib.sala@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
GEOG-HIST
Victor Nadal Cerdá

Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Francisca Jiménez Beneyto

Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mireya Sala Román

Dimecres de 13.20 a 14.10
m.salaroman@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
PROJECTE TRANSVERSAL
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
TUTORIA
Francesca Mayor Sanchis

Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Carmina Maronda Ordiñana

Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
2ESOD
ANGLÉS
Lucía Pérez Sanoguera

Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mayte Barrachina Vidal

Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Inurvis Bello Rubio

Divendres de 08.55 a 09.50
i.bello@edu.gva.es
EDUCACIÓ PLÀSTICA, VISUAL I AUDIOVISUAL
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
GEOG-HIST
Victor Nadal Cerdá

Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Noelia Pérez Agulló

Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
PROJECTE TRANSVERSAL
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
2ESOE
TUTORIA
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mayte Barrachina Vidal

Dijous d’11.10 a 12.05
mt.barrachinavidal@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EDUCACIÓ PLÀSTICA, VISUAL I AUDIOVISUAL
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
GEOG-HIST
Victor Nadal Cerdá

Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Maite Silvestre Santainés

Dimarts d’11.10 a 12.05
mt.silvestre@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
VALENCIÀ
Carmina Maronda Ordiñana

Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
2ESOF
ANGLÉS
Rocío Albors Fernández

Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EPVA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
GEOG-HIST
Natàlia Peretó Rovira

Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Francisca Jiménez Beneyto

Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Mireya Sala Román

Dimecres de 13.20 a 14.10
m.salaroman@edu.gva.es
PROJECTE TRANSVERSAL
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
VALENCIÀ
Carmina Maronda Ordiñana

Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
2ESOG
ANGLÉS
Rocío Albors Fernández

Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
CASTELLÀ
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
EMPRENEDORA SOCIAL I SOSTENIBLE
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EPVA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Rosa Torró Quinto

Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
GEOG-HIST
Natàlia Peretó Rovira

Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ,INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA I
Xavi Albero Moltó

Dimecres d’11.10 a 12.05
x.albero@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mª José Pérez Donat

Dimarts de 12.05 a 13.00
mj.perez2@edu.gva.es
MÚSICA
Jere Sanchis Mogino

Dimarts d’11.10 a 12.05
j.sanchis@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
VALENCIÀ
Carmina Maronda Ordiñana

Dimecres de 13.20 a 14.10
mc.maronda@edu.gva.es
3ESO (PDC)
ANGLÉS
Silvia Jover Barrachina

Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
TALLER D’ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
ÀMBIT LINGÜISTIC
Josep Sanz Muro

Dilluns de 12.05 a 13.00
jx.sanz@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ, INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA II
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Noelia Pérez Agulló

Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
ÀMBIT CIENTÍFIC
Mª José Pérez Donat

Dimarts de 12.05 a 13.00
mj.perez2@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
3ESOA
ANGLÉS
Silvia Jover Barrachina

Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
TALLER D’ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
EPVA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Rosa Torró Quinto

Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
GEOGRAFIA
Vanessa Masiá Bañó

Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ, INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA II
Vicent Nacher Soler

Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Rafael Ferrándis Martínez

Dimecres de 09.50 a 10.40
r.ferrandis@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Noelia Pérez Agulló

Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
VALENCIÀ
Francesca Mayor Sanchis

Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
3ESOB
ANGLÉS
Silvia Jover Barrachina

Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
CASTELLÀ
Pepe Cerdà Domemech

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
TALLER D’ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
EPVA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Rosa Torró Quinto

Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
GEOG-HIST
Vanessa Masiá Bañó

Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ, INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA II
Vicent Nacher Soler

Dilluns d’11.10 a 12.05
ve.nacher@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Mavi Bravo Moscardó

Dimecres d’11.10 a 12.05
mv.bravo@edu.gva.es
REFORÇ MATEMÀTIQUES
Francisca Jiménez Beneyto

Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
VALENCIÀ
Francesca Mayor Sanchis

Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
3ESOC
ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
CASTELLÀ
Pepe Cerdà Domemech

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
TALLER D’ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Jordi Naya Nogueroles

Dimarts de 08.55 a 09.50
j.naya@edu.gva.es
EPVA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Vanessa Masiá Bañó

Dimecres de 09.50 a 10.40
v.masiabano@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ, INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA II
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
REFORÇ MATEMÀTIQUES
Francisca Jiménez Beneyto

Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Anabel Campos Vidal

Dimecres de 2n ESPLAI
ai.camposvidal@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anna Maria Sala Ruzafa

Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
3ESOD
ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Antoni Castañer Llinares

Dilluns de 09.50 a 10.40
a.castanerllinares@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
TALLER D’ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EPVA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Rosa Torró Quinto

Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
GEOG-HIST
Natàlia Peretó Rovira

Dimecres d’11.10 a 12.05
n.peretorovira@edu.gva.es
PROGRAMACIÓ, INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA II
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
PROGRAMACIÓ, INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL I ROBÒTICA II
David Bataller Signes

Dimarts de 13.20 a 14.10
d.batallersignes@edu.gva.es
MATEMÀTIQUES
Noelia Pérez Agulló

Dijous de 12.05 a 13.00
mn.perez@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TALLER DE REFORÇ
Paco Sanjuán Gisbert

Dilluns de 09.50 a 10.40
fj.sanjuan@edu.gva.es
TECNOLOGIA
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Imma Gadea Gadea

Dijous d’11.10 a 12.05
i.gadeagadea@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anna Maria Sala Ruzafa

Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
4ESO (PDC)
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
ANGLÉS
Lucía Pérez Sanoguera

Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
ÀMBIT CIENTÍFIC
Esther Pérez Agulló

Dilluns de 08.55 a 09.50
de.perez@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
PROJECTES INTERDISCIPLINARIS
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
EDUCACIÓ EN VALORS CÍVICS I ÈTICS
Inmaculada Palop Valenzuela

Dijous d’11.10 a 12.05
ii.palopvalenzuela@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA I DIGITALITZACIÓ
J. Olegari Pastor Cremades

Dimarts d’11.10 a 12.05
jo.pastor@edu.gva.es
ÀMBIT LINGÜISTIC
Rosa Anna Juan Domenech

Dimarts d’11.10 a 12.05
ra.juan@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
4ESOA
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
ANGLÉS
Rocío Albors Fernández

Divendres de 09.50 a 10.40
rf.albors@edu.gva.es
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
LLATÍ
Lorena Molina Tortosa

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.molinatortosa2@edu.gva.es
ECONOMIA
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Inmaculada Palop Valenzuela

Dijous d’11.10 a 12.05
ii.palopvalenzuela@edu.gva.es
TUTORIA
Loles Sanjuan Juarez

Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
GEOG-HIST
Victor Nadal Cerdá

Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
MATEMÀTIQUES B
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
VALENCIÀ
Anna Maria Sala Ruzafa

Divendres d’11.10 a 12.05
am.sala@edu.gva.es
4ESOB
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
ANGLÉS
Silvia Jover Barrachina

Dimecres de 09.50 a 10.40
s.jover@edu.gva.es
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Ginesa Martínez Reche

Divendres de 09.50 a 10.40
gm.martinez@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Ana Belen Gandía Jiménez

Dimarts de 09.50 a 10.40
ab.gandiajimenez@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
FILOSOFIA
Inmaculada Palop Valenzuela

Dijous d’11.10 a 12.05
ii.palopvalenzuela@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Loles Sanjuan Juarez

Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Rosa Torró Quinto

Dimarts de 12.05 a 13.00
rm.torro@edu.gva.es
GEOG-HIST
Victor Nadal Cerdá

Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
MATEMÀTIQUES B
Antoni Sanjuan Llorens

Dimecres de 09.50 a 10.40
a.sanjuan@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
VALENCIÀ
Francesca Mayor Sanchis

Dilluns de 12.05 a 13.00
f.mayor@edu.gva.es
4ESOC
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
ANGLÉS
Lucía Pérez Sanoguera

Dimecres de 12.05 a 13.00
lm.perez@edu.gva.es
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Amparo Cascant Pascual

Dimecres de 09.50 a 10.40
d.cascant@edu.gva.es
BIOLOGIA I GEOLOGIA
Santiago López García

Divendres de 09.50 a 10.40
s.lopez2@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
CASTELLÀ
Pepe Cerdà Domemech

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
PROJECTES INTERDISCIPLINARIS
Isabel Casanova Ribera

Dijous d’11.10 a 12.05
i.casanova@edu.gva.es
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
EDUCACIÓ EN VALORS CÍVICS I ÈTICS
Inmaculada Palop Valenzuela

Dijous d’11.10 a 12.05
ii.palopvalenzuela@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Lourdes Vallés Pascual

Dimarts de 09.50 a 10.40
l.valles@edu.gva.es
FÍS-QUÍM
Juanfran Madrigal García

Dijous d’11.10 a 12.05
jf.madrigal@edu.gva.es
GEOG-HIST
Josep Sanz Muro

Dilluns de 12.05 a 13.00
jx.sanz@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
MATEM. ACAD.
Maite Silvestre Santainés

Dimarts d’11.10 a 12.05
mt.silvestre@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA
Jordi Bravo Moscardó

Dijous de 12.05 a 13.00
j.bravo@edu.gva.es
TUTORIA
Francesc Gisbert Muñoz

Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
4ESOD
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Marga Cloquell Cloquell

Dijous d’11.10 a 12.05
m.cloquell@edu.gva.es
COMPETÈNCIA COMUNICACIÓ ORAL EN ANGLÉS
Vicent Sisternes Soler

Dimarts de 09.50 a 10.40
vj.sisternessoler@edu.gva.es
ANGLÉS
Cristina Molina Picó

Dijous de 09.50 a 10.40
c.molinapico@edu.gva.es
CASTELLÀ
Pepe Cerdà Domemech

Dimecres de 12.05 a 13.00
j.cerda2@edu.gva.es
LABORATORI D’ARTS ESCÈNIQUES
Ana Isabel Llopis Ripoll

Dilluns d’11.10 a 12.05
ai.llopis@edu.gva.es
FORMACIÓ I ORIENTACIÓ PERSONAL I PROFESSIONAL
Anna Climent Cascant

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.climentcascant@edu.gva.es
EDUCACIÓ FÍSICA
Carlos Albero Gisbert

Dilluns de 12.05 a 13.00
c.alberogisbert@edu.gva.es
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Laura Llorens Serrano

Dimecres de 12.05 a 13.00
l.llorens@edu.gva.es
EDUCACIÓ EN VALORS CÍVICS I ÈTICS
Inmaculada Palop Valenzuela

Dijous d’11.10 a 12.05
ii.palopvalenzuela@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Loles Sanjuan Juarez

Dilluns de 12.05 a 13.00
md.sanjuan@edu.gva.es
FRANCÉS
Maria Cristina Noailles Faes

Dimarts de 12.05 a 13.00
mc.noailles@edu.gva.es
GEOG-HIST
Victor Nadal Cerdá

Dimarts de 12.05 a 13.00
v.nadal@edu.gva.es
TALLER D’APROFUNDIMENT
Sandra Samartín Payá

Divendres d’11.10 a 12.05
mmmmm@eee.es
MATEMÀTIQUES A
Francisca Jiménez Beneyto

Dimarts de 08.55 a 09.50
f.jimenez@edu.gva.es
MÚSICA
Toni Garcia Alborch

Dimarts de 12.05 a 13.00
a.garcia3@edu.gva.es
RELIGIÓ
Mª Angeles Espinós Francés

Dimecres de 09.50 a 10.40
ma.espinos2@edu.gva.es
TECNOLOGIA
Maria Domenech Lloret

Dilluns d’11.10 a 12.05
m.domenech@edu.gva.es
ATENCIÓ EDUCATIVA
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es
VALENCIÀ
Francesc Gisbert Muñoz

Dijous d’11.10 a 12.05
f.gisbert@edu.gva.es
SENSE GRUP
ATENCIÓ INMIGRANTS
Olga Tolsa Reig

Dijous de 09.50 a 10.40
o.tolsa@edu.gva.es
ATENCIÓ INMIGRANTS
Dolors Pérez Orts

Dimecres de 13.20 a 14.10
md.perez@edu.gva.es