ESO

Llibres de text curs 2020-2021 – ESO i BATXILLERAT

Llibres de text curs 2020-2021 – Cicles Formatius i FP Bàsica

Grups i tutors de l’ESO per al curs 2020/2021

 

Nivel Grup Tutor Atenció a les famílies Correo-e
1 ESO A Ines Bonet DIMARTS 11:00  a 11:55 ines.bonet@iesabastos.org
E Fernando Arriazu DILLUNS 11:55 a 12:50 fernando.arriazu@iesabastos.org
I Verónica Pastor (José Rubio) DILLUNS 11:55 a 12:50 veronica.pastor@iesabastos.org
V Laura González DIJOUS 11:55 a 12:50 laura.gonzalez@iesabastos.org
W Carmen LaCruz DIVENDRES 11:00  a 11:55 carmen.lacruz@iesabastos.org
2 ESO A Carmen Hueso DIMECRES 9:45 a 10:40 maricarmen.hueso@iesabastos.org
E Adela Pérez DIVENDRES 11:00  a 11:55 adela.perez@iesabastos.org
I Amparo Gras DIMECRES 11:55 a 12:50 amparo.gras@iesabastos.org
V Elisa Velasco DILLUNS 9:45 a 10:40 elisa.velasco@iesabastos.org
W Isabel Mompó DIVENDRES 8:50 a 9:45 isabel.mompo@iesabastos.org
PAC Miguel Brau DIJOUS 9:45 a 10:40 miguel.brau@iesabastos.org
3 ESO A Vicente Vilana DIMECRES 11:00  a 11:55 pau.tobar@iesabastos.org
E Reyes Tirado DIJOUS 11:55 a 12:50 reyes.tirado@iesabastos.org
V Alberto Pérez DIMARTS 9:45 a 10:40 alberto.perez@iesabastos.org
PMAR Araceli Soler DIMARTS 11:55 a 12:50 araceli.soler@iesabastos.org
4 ESO A Virginia Hidalgo DIJOUS 11:55 a 12:50 virginia.hidalgo@iesabastos.org
E María del Remedio Pablo DILLUNS 11:00  a 11:55 reme.pablo@iesabastos.org
V Guillem Ballester DIMECRES 11:00  a 11:55 guillem.ballester@iesabastos.org
W Javier Palmero DIVENDRES 9:45 a 10:40 javier.palmero@iesabastos.org
PR4 Isabel Ribas DIMECRES 11:00  a 11:55 isabel.ribas@iesabastos.org