DIA DE LA PAU

Com ja sabeu avui hem celebrat el Dia de la Pau en el col·legi i l’hem omplert de solidaritat.

D’una banda hem gaudit d’una carrera solidària col·laborant amb l’ONG “Uno entre cien mil” i hem recaptat 1042,89€. Moltíssimes gràcies!

A més la voluntària de l’ONG GNANOU, Inmaculada Puig, ens ha visitat per a realitzar tallers sobre la Pau i ens ha explicat com és la vida quotidiana de les gents de Safané a Àfrica.

No n’hi ha prou amb parlar de pau. Un ha de creure en ella i treballar per a aconseguir-la”. (Roosvelt)

A continuació podeu veure algunes fotos que reflecteixen l’especial que ha estat el dia d’avui.

Celebrem Sant Antoni!

El CEIP Palmerar ha celebrat les festes patronals de Sant Antoni i Santa Àgueda amb una foguera i un paella, realitzada per l’alumnat del centre per decorar el vestíbul.

Així mateix, durant la setmana hem escoltat la música del “cremaller” de Benicàssim, indicant en les entrades i eixides del centre.

A més a més, hui dijous, l’alumnat de 6é ha llegit dites sobre Sant Antoni i s’han repartit les típiques coquetes per berenar.

Esperem que tota la comunitat educativa gaudisca, amb precaució, de les festes. I com diu la tradició… Visca Sant Antoni!

Nou alumnat universitari en pràctiques!

Per a l’arranc de desembre es va incorporar al centre estudiants de Magisteri de la Universitat Jaume I, que desenvoluparan el seu treball en 4t i en 6é de Primària.

Estos estudiants s’uneixen als quatre que ja ens acompanyen des d’octubre. Benvinguts!

¡Cartas a La Palma!

Por iniciativa del profesorado de religión, y con la colaboración de otras asignaturas, se han escrito cartas y textos de ánimo que se han enviado a los niños y niñas de La Palma.

¡Mirad que trabajo hemos hecho!

4PRI MENJADOR ESCOLAR OCTUBRE | COMEDOR ESCOLAR OCTUBRE

Alumnat usuari del Menjador Escolar de 4t de Primària, per al curs 2021-2022, ordenat per classes.
Alumnado usuario del Comedor Escolar de 4º de Primaria, para el curso 2021-2022, ordenado por clases.

4t Primària A | Tutora: Inma Garcia

  1. ABAD SANCHIS, NICOLÁS
  2. AHIS CLEMENTE, AITOR
  3. ALBIÑANA ALMEIDA, ARTURO
  4. ANIGBOGU FERRER, JOEL ALEXANDER
  5. BEGUÉS NOGUERES, FELISA
  6. BRATU, ALEXANDRA ELENA
  7. BROWN OSMA, SOFIA
  8. CAPDEVILA SOCARRADES, CARLOTA
  9. DUPLÁ BELTRÁN, BERTA
  10. ESCRIG SAEZ, DIEGO
  11. FERNÁNDEZ LÓPEZ, UNAI
  12. GARCÍA ALCAIDE, LEO
  13. IBAÑEZ GIL, ASIER
  14. KHAOUINNIAAM CHOULI, MANAR
  15. LÓPEZ BENHAMÚ, JORDI
  16. MARTÍNEZ PÉREZ, MARIO
  17. MIRAVET MOLLA, JOEL
  18. MUÑOZ MARÍN, JULIA
  19. NEBOT GUAL, LEO
  20. OLIVA GANDIA, NIRA
  21. OLIVES PONS, MARTINA
  22. PASCUAL MERCHAN, LUCAS
  23. ROCAMORA BONET, IRENE
  24. RODRIGO SÁNCHEZ, LUZ
  25. VICENTE ARNAL, INÉS

4 Primària B | Tutora: Núria Torres

  1. AGUILAR DOMINGO, PAU
  2. ALBERICH MUNERA, ROCIO
  3. BENLLOCH BESE, ALEX
  4. BERMEJO MATEU, VEGA
  5. CALLEJA ORTIZ, ENZO
  6. CAZALILLA MEDRANO, YERAY
  7. ESCRIG BENET, EUGENIA
  8. GALLEN MAÑEZ, KIRA
  9. GRANELL LLORACH, XAVI
  10. JARAMILLO PERIS, ALEXANDER
  11. LANDAUSKAS, SIMONAS
  12. LLORENS GARCIA, CARLOTA
  13. MARTINEZ HERRERA, SOFIA
  14. MONEDERO PAREJA, MARÍA
  15. MURUAIS MORILLO, JOSÉ
  16. PLANCHADELL BARRACHINA, ALEXIS
  17. RAMÍREZ FERNANDEZ, ALBA
  18. ROCA COTANDA, ANTONIO
  19. SIMO BARBERA, ORIOL
  20. SOARES PRIACI, ANABEL
  21. STIVAN, LUCA
  22. TORRES SÁNCHEZ, MARINA
  23. TORRES SÁNCHEZ, REYES
  24. VIÑA NEBOT, SALVADOR

PER QUALSEVOL DUBTE O ACLARIMENT PODEN DIRIGIR-SE A L’ENCARREGADA DE MENJADOR MARIA HERRERO (herrero_marchi@gva.es).

Alumnat per classes | Alumnado por clases

4t Primària A | Inma Garcia

  1. NICOLÁS ABAD SANCHIS
  2. AITOR AHIS CLEMENTE
  3. ARTURO ALBIÑANA ALMEIDA
  4. JOEL ALEXANDER ANIGBOGU FERRER
  5. FELISA BEGUÉS NOGUERES
  6. ALEXANDRA ELENA BRATU
  7. SOFÍA BROWN OSMA
  8. CARLOTA CAPDEVILA SOCARRADES
  9. BERTA DUPLÁ BELTRÁN
  10. DIEGO ESCRIG SAEZ
  11. UNAI FERNÁNDEZ LÓPEZ
  12. LEO GARCÍA ALCAIDE
  13. ASIER IBÁÑEZ GIL
  14. JORDI LÓPEZ BENHAMU
  15. ERIC AUGUSTIN MARE
  16. MARIO MARTÍNEZ PÉREZ
  17. JOEL MIRAVET MOLLA
  18. JULIA MUÑOZ MARÍN
  19. LEO NEBOT GUAL
  20. NIRA OLIVA GANDIA
  21. MARTINA OLIVES PONS
  22. LUCAS PASCUAL MERCHAN
  23. IRENE ROCAMORA BONET
  24. LUZ RODRIGO SÁNCHEZ
  25. MARCOS TEJERA ALEIXANDRE
  26. INÉS CARMEN VICENTE ARNAL

4 Primària B | Tutora: Núria Torres

  1. PAU AGUILAR DOMINGO
  2. ROCÍO ALBERICH MUNERA
  3. ALEX BENLLOCH BESÉ
  4. VEGA BERMEJO MATEU
  5. ENZO CALLEJA ORTIZ
  6. YERAY CAZALILLA MEDRANO
  7. EUGENIA ESCRIG BENET
  8. DAVID FONTAINE LOPEZ
  9. KIRA GALLÉN MÁÑEZ
  10. XAVI GRANELL LLORACH
  11. ALEXANDER JARAMILLO PERIS
  12. SIMONAS LANDAUSKAS
  13. CARLOTA LLORENS GARCÍA
  14. NURIA MARTÍ VEGA
  15. MARÍA MONEDERO PAREJA
  16. JOSE MURUAIS MORILLO
  17. LEO PÉREZ BERROCAL
  18. ALEXIS PLANCHADELL BARRACHINA
  19. ALBA RAMÍREZ FERNÁNDEZ
  20. ORIOL SIMO BARBERA
  21. ANABEL SOARES PRIACE
  22. LUCA STIVAN
  23. REYES TORRES SÁNCHEZ
  24. MARINA TORRES SÁNCHEZ
  25. SALVADOR VIÑAS NEBOT
  26. JOEL ZARAGOZÁ BELLÉS