TUTORES I TUTORS

Curs 2022-2023

(Entre parèntesis amb roig consta l’horari d’atenció a pares)

Si es vol concertar una entrevista cal demanar cita prèvia telefonant al 962829430

1ESO-A: Manuela Marín ( Pròximament )

1ESO-B: María Belén Soldevila ( Pròximament )

1ESO-C: Adrián Vidal ( Pròximament )

1ESO-D: Ariadna Avilés ( Pròximament )

1ESO-E: David Millet ( Pròximament )

1ESO-F: Ricard Radal ( Pròximament )

1ESO-G: Carlos Mores ( Pròximament )

2ESO-A: Amparo Figueres ( Pròximament )

2ESO-B: Noelia Moratal ( Pròximament )

2ESO-C: Joan Negre ( Pròximament )

2ESO-D: José Miguel Gadea ( Pròximament )

2ESO-E: Salvador Garcia ( Pròximament )

2ESO-F: María Marchirant ( Pròximament )

3ESO-A: Alfredo Malonda ( Pròximament )

3ESO-B: Anna Ribes ( Pròximament )

3ESO-C: Claudia Catalá ( Pròximament )

3ESO-D: Mónica Pérez ( Pròximament )

3ESO-E: Marc Villanueva ( Pròximament )

3F-PMAR: Constanza Mengual( Pròximament )

4ESO-A: Ricard Verdú ( Pròximament )

4ESO-B: Carles Ferri( Pròximament )

4ESO-C: María José Blasco ( Pròximament )

4ESO-D: Rosario Camarasa ( Pròximament )

4ESO-E: Eva Mª Molina ( Pròximament )

1BAT-ACarmen Soler ( Pròximament )

1BAT-B: Vicent Terol ( Pròximament )

1BAT-C: Félix González ( Pròximament )

1BAT-D: Raquel Moreno ( Pròximament )

1BAT-X: Manuel Toscano ( Pròximament )

2BAT-A: Ana M. Capellino ( Pròximament )

2BAT-B: Andreu Císcar ( Pròximament )

2BAT-C: Rubén Malonda ( Pròximament )

2BAT-D: Teresa García ( Pròximament )

2BAT-X: Laura Soler ( Pròximament )

1SMX-A: María Dolores García ( Pròximament )

1SMX-B: Mª Ángeles Climent( Pròximament )

2SMX-A (Matí): José Ramón Migueles ( Pròximament )

2SMX-B (Vesprada): Raul Espinosa ( Pròximament )

1DAW: Paula Grau ( Pròximament )

2DAW: Carlos Subiela ( Pròximament )

1ASIX: Robert Alonso ( Pròximament )

1ASIX Semipresencial : Tomás Ferrandis ( Pròximament )

2ASIX: Javier Martínez ( Pròximament )

2ASIX Semipresencial : Andreu Moll ( Pròximament )

1DAM: Ángel Olmos ( Pròximament )

Videojocs i RA : Quique Savall ( Pròximament )

1FPB: Juan Andrés Coll ( Pròximament )

2FPB: Sergi Gámez ( Pròximament )

1r ATLETISME (Mitjà – Inicial): Ana Faus ( Pròximament )

2n ATLETISME (Mitjà – Final): Juan Vicente Escolano ( Pròximament )

1r ATLETISME (Superior): Andrés Denia ( Pròximament )