Aneu a la barra d'eines

TUTORES I TUTORS

Curs 2021-2022

(Entre parèntesis amb roig consta l’horari d’atenció a pares)

Si es vol concertar una entrevista cal demanar cita prèvia telefonant al 962829430

1ESO-A: Alba Pérez ( Pròximament )

1ESO-B: Ana Sánchez ( Pròximament )

1ESO-C: Juan Climent ( Pròximament )

1ESO-D: Carles Inza ( Pròximament )

1ESO-E: David Millet ( Pròximament )

1ESO-F: Ariadna Avilés ( Pròximament )

2ESO-A: Rafael Gomar ( Pròximament )

2ESO-B: José Miguel Moscardó ( Pròximament )

2ESO-C: Marisa Romero ( Pròximament )

2ESO-D: José Miguel Gadea ( Pròximament )

2ESO-E: Paco Pascual ( Pròximament )

2ESO-F: Ana Gasó ( Pròximament )

2ESO-G: Ricard Radal ( Pròximament )

2ESO-H: Ricard Verdú ( Pròximament )

3ESO-A: Victoria Nogueroles ( Pròximament )

3ESO-B: Laura Moscardó ( Pròximament )

3ESO-C: María Marchirant ( Pròximament )

3ESO-D: Juan Vicente Llorens ( Pròximament )

3ESO-E: Susana Pérez ( Pròximament )

3F-PMAR: Constanza Mengual( Pròximament )

4ESO-A: Elena Cloquell ( Pròximament )

4ESO-B: Claudia Català ( Pròximament )

4ESO-C: Elena López ( Pròximament )

4ESO-D: Teresa García ( Pròximament )

4E-PR4: Mª Teresa Soler ( Pròximament )

1BAT-ACarmen Soler ( Pròximament )

1BAT-B: Anna Puchades ( Pròximament )

1BAT-C: Mª Carmen Salvador ( Pròximament )

1BAT-D: Vicent Terol ( Pròximament )

1BAT-X: Manuel Toscano ( Pròximament )

2BAT-A: José Ramón Borrás ( Pròximament )

2BAT-B: Enric Castanyer ( Pròximament )

2BAT-C: Isabel Font ( Pròximament )

2BAT-D: Marcel·la Morillas ( Pròximament )

2BAT-X: Luis Anduig ( Pròximament )

1SMX (Matí): María Dolores García ( Pròximament )

1SMX (Vesprada): Paula Grau ( Pròximament )

2SMX (Matí): Tomás Ferrandis ( Pròximament )

2SMX (Vesprada): Raul Espinosa ( Pròximament )

1DAW: Andreu Moll ( Pròximament )

2DAW: Quique Savall ( Pròximament )

1ASIX: Robert Alonso ( Pròximament )

1ASIX Semipresencial : Alberto Bautista ( Pròximament )

2ASIX: Javier Martínez ( Pròximament )

2ASIX Semipresencial : ? ( Pròximament )

Videojocs i RA : Saul Pérez ( Pròximament )

1FPB: Alberto Martínez ( Pròximament )

2FPB: Sergi Gámez ( Pròximament )

1r ATLETISME (Mitjà – Inicial): Ana Faus ( Pròximament )

2n ATLETISME (Mitjà – Final): Juan Vicente Escolano ( Pròximament )

1r ATLETISME (Superior): Andrés Denia ( Pròximament )