Aneu a la barra d'eines

Turories

TUTORIES 2020-2021

          Cada grup d’alumnes té assignat un tutor que tracta amb ells les qüestions generals del grup i és responsable de la informació als pares i mares. Per a fer aquesta tasca disposa d’un horari setmanal d’atenció a les famílies que serà fet públic pel tutor en la reunió amb les famílies d’inici de curs. És molt convenient, en tot cas, concertar prèviament les cites per telèfon o mitjançant l’agenda escolar.

Curs Grup Tutor Atenció families
1r ESO A (PEV) Mara Encabo Divendres 12:00-12:55
B (PEV) Javier Gasulla Dimarts 8:55-9:50
C (PEV) Sofía Nando Dimarts 11:05-12:00
D (PIP) Miguel Miralles Dilluns 12:00-12:55
E (PIP) Araceli García Dimecres 9:50-10:45
F (PIP) Empar Vilalta Dimarts 9:50-10:45
2n ESO A (PEV) Laia Rico Dimarts 11:05-12:00
B (PEV) Lucía Carel Dimarts 8:55-9:50
C (PEV+PIP) Angels Pérez Dimecres 12:00-12:55
D (PIP) Rafa García Dimarts 13:05-14:00
E (PIP) Trini Cerdán Dilluns 8:55-9:50
3r ESO A (PEV) Teresa Fuster Dimarts 12:00-12:55
B (PEV) Arantzazu Madrid Dimecres 13:05-14:00
C (PIP) Jesús Navarro Dijous 12:00-12:55
D (PIP) Natalia Álvaro Dijous 11:05-12:00
PMAR Nuria Campos Dimecres 12:00-12:55
4t ESO A (PEV) Benja Borrás Dimecres 12:00-12:55
B (PIP) Dani Diago Dimarts 11:05-12:00
C (PIP) Elena González Dijous 11:05-12:00
D (PIP) Pep Pruñonosa Divendres 11:05-12:00
PR4 Miguel Ángel Moreno Dijous 11:05-12:00
1r Batx Humanitats Silvia Millán Dijous 9:50-10:45
1r Batx Ciències Pedro Lacarra Divendres 8:55-9:50
2n Batx Humanitats Pilar Orts Divendres 8:55-9:50
2n Batx Ciències Amparo Ros Dijous 9:50-10:45
FPB 1r Perruqueria Marina Mateo Dimarts 8:55-9:50
Electricitat Faustino Bru Dimarts 12:00-12:55
FPB 2n Perruqueria Amparo Martínez Divendres 9:50-10:45
Electricitat Miguel Zahonero Dimecres 12:00-12:55
CFGM 1r Electricitat Juan Carlos López Dimarts 11:05-12:00
CFGM 2n Electricitat Sonia Aliaga Dimecres 13:05-14:00
CFGM 1r Perruqueria Rafa Beneito Divendres 11:05-12:00
CFGM 2n Perruqueria Mª Sol Pérez Dijous 9:50-10:45
CFGM 1r Estètica María Guallart Dimarts 8:55-9:50
CFGM 2n Estètica Chelo Colorado Dilluns 9:50-10:45
CFGS 1r Electricitat José María Roselló Divendres 8:55-9:50
CFGS 2n Electricitat Mª Ángeles Olmeda Dilluns 8:55-9:50