DIA DE LA PAU

Com ja sabeu avui hem celebrat el Dia de la Pau en el col·legi i l’hem omplert de solidaritat.

D’una banda hem gaudit d’una carrera solidària col·laborant amb l’ONG «Uno entre cien mil» i hem recaptat 1042,89€. Moltíssimes gràcies!

A més la voluntària de l’ONG GNANOU, Inmaculada Puig, ens ha visitat per a realitzar tallers sobre la Pau i ens ha explicat com és la vida quotidiana de les gents de Safané a Àfrica.

No n’hi ha prou amb parlar de pau. Un ha de creure en ella i treballar per a aconseguir-la”. (Roosvelt)

A continuació podeu veure algunes fotos que reflecteixen l’especial que ha estat el dia d’avui.

Celebrem Sant Antoni!

El CEIP Palmerar ha celebrat les festes patronals de Sant Antoni i Santa Àgueda amb una foguera i un paella, realitzada per l’alumnat del centre per decorar el vestíbul.

Així mateix, durant la setmana hem escoltat la música del «cremaller» de Benicàssim, indicant en les entrades i eixides del centre.

A més a més, hui dijous, l’alumnat de 6é ha llegit dites sobre Sant Antoni i s’han repartit les típiques coquetes per berenar.

Esperem que tota la comunitat educativa gaudisca, amb precaució, de les festes. I com diu la tradició… Visca Sant Antoni!

2PRI MENJADOR ESCOLAR OCTUBRE | COMEDOR ESCOLAR OCTUBRE

Alumnat usuari del Menjador Escolar de 2n de Primària, per al curs 2021-2022, ordenat per classes.
Alumnado usuario del Comedor Escolar de 2º de Primaria, para el curso 2021-2022, ordenado por clases.

2n Primària A | Tutora: Xelo Prades

  1. ABAD FABRA, BALMA
  2. ABAD SANCHIS, MARCO
  3. BELTRAN GARCIA, HUGO
  4. BROWN OSMA, JORDI
  5. CUBILLOS GIMENO, BIEL
  6. DUIGAN CABALLERO, JACK
  7. FAILLICI MATEU, JORDANA
  8. GARCIA ANDRES, GERARD
  9. GUERRA CAMPRUBI, XAVI
  10. ILIONI, ALEXANDRU
  11. ILIONI, MARÍA VICTORIA
  12. LAPUERTA TENÉS, ELISA
  13. LAURIA, GIADA SINDIA
  14. MARBAN VALLES, GIANIRA
  15. NEBOT GALLENT, BENJAMÍN
  16. NEBOT RUIZ, ÉIZAN
  17. PALLARÉS AYESTARÁN, MAURO
  18. PERIS ROIG, CARLA
  19. QUINTANAR CHARBONNIER, ALOYA
  20. RODRIGO SÁNCHEZ, JON
  21. SEGARRA TETILLA, LLEDÓ
  22. SIMO BARBERA, VEGA
  23. TAURA FRIAS, ADRIANA
  24. VILLATE BAÑÓ, MAYA

2n Primària B | Tutora: Pilar Marzá

  1. BENLLOCH BESE, MARC
  2. BERMELL ORTIZ, EDUARDO
  3. BUGEDA CASTELL, LUCÍA
  4. CAPDEVILA SOCARRADES, MARTINO
  5. COLÓN SASTRIQUES, ANA
  6. COLÓN SASTRIQUES, PABLO
  7. ESCRIG VINUESA, DAVID
  8. FERREIRA SANTOS, LIS VITORIA
  9. GAMONOSO GARCÍA, ALMA
  10. ISACH COTS, MARTA
  11. ISERT ALONSO, HUGO
  12. MARZA TABLATE, ARABELLA
  13. MURUAIS MORILLO, INÉS
  14. PACHON DOMINGUEZ, AINHOA
  15. PARODI VICENTE, MARTINA
  16. RAMÓN SALA, JULIO
  17. SANCHEZ VATAFU, ANGELA
  18. SORIANO ALARCÓN, IRENE
  19. TARCAN, LUCAS-GEORGIAN
  20. TEJEDOR CASTILLO, GABRIEL
  21. VALVERDE DAUDÉN, LUCÍA

PER QUALSEVOL DUBTE O ACLARIMENT PODEN DIRIGIR-SE A L’ENCARREGADA DE MENJADOR MARIA HERRERO (herrero_marchi@gva.es).

Alumnat per classes | Alumnado por clases

2n Primària A | Tutora: Xelo Prades

  1. JACK DUIGAN CABALLERO
  2. ÉIZAN NEBOT RUIZ
  3. GIADA SINDIA LAURIA
  4. JORDANA FAILLACI MATEU
  5. JORDI BROWN OSMA
  6. BIEL CUBILLOS GIMENO
  7. BENJAMÍN NEBOT GALLENT
  8. MAURO PALLARÉS AYESTARÁN
  9. MARIA VICTORIA ILIONI
  10. ALEXANDRU DANIEL ILIONI
  11. BALMA ABAD FABRA
  12. MAYA VILLATE BAÑÓ
  13. MARCO ABAD SANCHIS
  14. ELISA LAPUERTA TENÉS
  15. HUGO BELTRÁN GARCÍA
  16. CARLA PERIS ROIG
  17. LLEDÓ SEGARRA TETILLA
  18. GERARD GARCÍA ANDRÉS
  19. VEGA SIMO BARBERA
  20. JON RODRIGO SÁNCHEZ
  21. ADRIANA TAURÁ FRIAS
  22. XAVI GUERRA CAMPRUBI
  23. ALOYA QUINTANAR CHARBONNIER
  24. GIANIRA MARBAN VALLES

2n Primària B | Tutora: Pilar Marzá

  1. LIS VITORIA FERREIRA SANTOS
  2. ÁNGELA SÁNCHEZ VATAFU
  3. AINHOA PACHON MIHAI
  4. PABLO COLÓN SASTRIQUES
  5. ANA COLÓN SASTRIQUES
  6. JULIO RAMÓN SALA
  7. LUCÍA VALVERDE DAUDEN
  8. LUCAS GEORGIAN TARCAN
  9. INÉS MURUAIS MORILLO
  10. EDUARDO BERMELL ORTIZ
  11. DAVID ESCRIG VINUESA
  12. GABRIEL TEJEDOR CASTILLO
  13. IRENE SORIANO ALARCÓN
  14. ANA VILA ESCRIG
  15. MARTA ISACH COTS
  16. MARTINA PARODI VICENTE
  17. ARABELLA MARZA TABLATE
  18. ADRIANA MACARIO LUCAS
  19. LUCÍA BUGEDA CASTELL
  20. MARTINO CAPDEVILA SOCARRADES
  21. ISMAEL FERRER MIZZIAN
  22. HUGO ISERT ALONSO
  23. ALMA GAMONOSO GARCÍA
  24. MARC BENLLOCH BESÉ