HORARIO DE ATENCIÓN A REPRESENTANTES LEGALES

 

DEPARTAMENT PROFESSOR/A DIA I HORA
ÁNGLES Marisa Aldaz Oshee (Tutora 2n BATX A / Coordinadora Batxillerat) DILLUNS 11:05 – 12:00
Rebecca Elaine Cole (Tutora 3r ESO E) DILLUNS 11:05 – 12:00
Cristina Forner Ruiz (Tutora 1r ESO C) DIMECRES 9:50 – 10:45
Laura Girón Miñano (Coordinadora Erasmus) DILLUNS 9:50 – 10:45
Concepción Moraleda Carrascal (Tutora 2n ESO H) DIMARTS 9:50 – 10:45
José Luís Navarro Piqueras DIVENDRES 11:05 – 12:00
José Luís Navarro Piqueras DIVENDRES 11:05 – 12:00
Inmaculada Pérez Ramírez (Cap de Departament) DIVENDRES 9:50 – 10:45
Alberto Vilella Agulló DILLUNS 17:20 – 18:15
ARTS PLÀSTIQUES Felip Barberà Cremades DIMARTS 11:05 – 12:00
María Jesús de Sales Hernández (Tutora 2n ESO E) DIJOUS 11:05 – 12:00
Filiberto Gamón Sáez DILLUNS 11:05 – 12:00
Tina López Llinares (Vicedirectora) DILLUNS 12:00 – 12:55
Daniel Pérez Albert (Cap de Departament) DIJOUS 12:00 – 12:55
BIOLOGIA I GEOLOGIA Inmaculada Juan Gómez (Tutora 3r ESO F-PMAR) DIMECRES 9:50 – 10:45
Miriam Marco Lozar (Tutora 1r ESO F) DIMARTS 11:05 – 12:00
Emilio Rosillo Parra DIVENDRES 9:50 – 10:45
Francisco Sansano López (Cap de Departament) DIMARTS 9:50 – 10:45
CASTELLANO Miguel Ángel Azuaga Díez (Tutor 2n ESO C) DILLUNS 9:50 – 10:45
Beatriz Borderieux Monera DIJOUS 16:25 – 17:20
Silvia Escribano Navarro (Tutora 4t ESO F) DIMARTS 11:05 – 12:00
Sara Fernández Tarí (Tutora 2n BATX B) DIMARTS 9:50 – 10:45
Cristina García Jiménez (Cap de Departament) DIMARTS 12:00 – 12:55
Loli Ortiz Muñoz (Tutora 3r ESO B) DIMECRES 11:05 – 12:00
Encarna Ruiz Viudes (Tutora 1r BATX B / Coordinadora Banc de Llibres) DIVENDRES 12:00 – 12:55
Carmen Yagües García DIJOUS 8:55 – 9:50
ECONOMIA Maria José Vicente Sanz (Cap de Departament) DIVENDRES 12:00 – 12:55
EDUCACIÓ FISICA Alfonso Chazarra Pérez (Tutor 4t ESO D) DILLUNS 11:05 – 12:00
Guillermo Davó Uríos (Tutor 2n ESO A) DIMARTS 9:50 – 10:45
Cristina López Gil (Tutora 3r ESO C) DIJOUS 8:55 – 9:50
Adrián Vidal Prats (Cap de Departament) DIVENDRES 11:05 – 12:00
FILOSOFIA Cristina Aresté Vilaplana (Cap de Departament) DILLUNS 11:05 – 12:00
Mercedes Martí Beneito DIVENDRES 11:05 – 12:00
Pilar Ortega Fuentes (Tutora 2n BATX C) DIMARTS 9:50 – 10:45