HORARIO DE ATENCIÓN A REPRESENTANTES LEGALES

 

DEPARTAMENT PROFESSOR/A DIA I HORA
ANGLÉS Marisa Aldaz Oshee (Tutora 2n BAT A / Coordinadora Batxillerat) DILLUNS
13:15 – 14:10
Rebecca Cole (Tutora 4t ESO C) DIJOUS
9:50 – 10:45
Cristina Forner Ruiz (Tutora 2n ESO F) DIMECRES
12:00 – 12:55
Laura Girón Miñano (Coordinadora Practicum / Coordinadora Erasmus) DIJOUS
12:00 – 12:55
Concepción Moraleda Carrascal / Patricia Pérez Alberola DILLUNS
11:05 – 12:00
Paula Mus Peñarroja DILLUNS
17:20 – 18:15
Inmaculada Pérez Ramírez (Cap de Departament) DILLUNS
11:05 – 12:00
Monica Vilela Deus (Tutora 3r ESO E) DIMECRES
11:05 – 12:00
ARTS
PLÀSTIQUES
María Jesús de Sales Hernández (Tutora 2n ESO C) DIVENDRES
9:50 – 10:45
Tina López Llinares (Vicedirectora) DILLUNS
12:00 – 12:55
Blanca Luna Porcel DIJOUS
13:15 – 14:10
María Jesús Martínez Arévalo DIJOUS
12:00 – 12:55
Mónica Navarro Gonzalves (Cap de Departament) DIMARTS
8:55 – 9:50
BIOLOGIA I GEOLOGIA Óscar Cano Hernández (Tutor 1r ESO C) DIVENDRES
9:50 – 10:45
Marina García Aledo (Tutora 4t ESO B) DIMECRES
8:55 – 9:50
Silvia Pina Beltrán (Tutora 3r ESO PDC) DIMECRES
11:05 – 12:00
Emilio Rosillo Parra DIVENDRES
8:55 – 9:50
Francisco Sansano López (Cap de Departament) DIMECRES
11:05 – 12:00
CASTELLANO Maria Amat Beltrán DIVENDRES
12:00 – 12:55
Miguel Ángel Azuaga Díez (Tutor 1r ESO B) DIJOUS
8:55 – 9:50
Silvia Escribano Navarro (Tutora 1t BAT B) DIJOUS
9:50 – 10:45
Cristina García Jiménez (Cap de Departament) DIMECRES
9:50 – 10:45
Inmaculada González Domenech DILLUNS
18:35 – 19:30
Miquel Ortuño Lloret DIJOUS
8:55 – 9:50
Encarna Ruiz Viudes (Coordinadora Banc de Llibres) DILLUNS
8:55 – 9:50
Carmen Yagües García DIVENDRES
9:50 – 10:45
ECONOMIA Andrea Barber Manzanaro (Cap de Departament) DIMARTS
8:55 – 9:50
EDUCACIÓ
FÍSICA
Alfonso Chazarra Pérez (Tutor 4t ESO D) DIMECRES
11:05 – 12:00
Guillermo Davó Uríos (Tutor 1r ESO A) DIMECRES
8:55 – 9:50
Rafael García Navarro DIMARTS
9:50 – 10:45
Vicente Vidal Amorós (Cap de Departament) DIMECRES
9:50 – 10:45
FILOSOFIA Cristina Aresté Vilaplana (Cap de Departament) DILLUNS
12:00 – 12:55
Pilar Ortega Fuentes (Tutora 2n BAT C) DIMARTS
9:50 – 10:45
FÍSICA I QUÍMICA María José González Fernández (Cap de Departament) DIVENDRES
9:50 – 10:45
Consuelo Moreno Tévar (Tutora 3r ESO F) DIVENDRES
8:55 – 9:50
Vicen Santamaría Balaguer DIJOUS
13:15 – 14:10
FOL Javier Bajador Pueyo DIMARTS
14:10 – 15:05
Manuela Egido Cuquerella (Vicesecretària) DILLUNS
13:15 – 14:10
Mariana Lloret Nogueroles (Cap de Departament) DIVENDRES
18:35 – 19:30
FRANCÉS Diana Alia González (Cap de Departament) DIVENDRES
11:05 – 12:00
GEOGRAFIA I
HISTÒRIA
Alicia Esteve Torres (Tutora 2n ESO E) DIMECRES
9:50 – 10:45
Laura Francés Iborra (Cap de Departament) DILLUNS
12:00 – 12:55
Mar García Carretero (Directora) DIMARTS
11:05 – 12:00
Lourdes Pastor Gómez (Tutora 4t ESO A) DIJOUS
13:15 – 14:10
José Alberto Pastor Sirvent / Carolina Banegas Olivares (Tutor 2n ESO B) DIMECRES
8:55 – 9:50
Victoria Poveda Garberí (Tutora 3r ESO A) DIJOUS
8:55 – 9:50
Javier Tendero Carrasco (Cap d’Estudis matí) DIJOUS
13:15 – 14:10
Miguel Viso Camenforte (Coordinador Secundària) DILLUNS
9:50 – 10:45
INFORMÀTICA
SECUNDÀRIA
David Alcaraz Pérez (Tutor 2n CFS ASIR) DIMECRES
9:50 – 10:45
Enrique Arcaina Toledo (Tutor 2n CFM A SMR) DIJOUS
11:05 – 12:00
Patricia Benavente Domenech (Tutora 1r CFM A SMR) DIMARTS
8:00 – 8:55
Eduardo Castro Escudero DIJOUS
16:25 – 17:20
Victoria Fraile Antón (Cap d’Estudis vesprada) DIJOUS
18:35 – 19:30
Javier Galán Hurtado (Tutor 2n CFS DAW) DIVENDRES
17:20 – 18:15
Fabián López Coloma DIMARTS
12:00 – 12:55
Juan Manuel López Gadea DIVENDRES
11:05 – 12:00
Eduardo Marimón Moreira DILLUNS
12:00 – 12:55
Lorenzo Otero Estrabaut (Cap de Departament) DIMECRES
9:50 – 10:45
Cristina Pérez Grau (Tutora 1r CFM B SMR) DIMECRES
15:30 – 16:25
Mónica Ruiz Rubio (Tutora 1r CFS DAW) DIMECRES
18:35 – 19:30
Ángel Sánchez Pastor DILLUNS
18:35 – 19:30
INFORMÀTICA
TÈCNIC
Alejandro García Llorca (Coordinador TIC) DILLUNS
9:50 – 10:45
Alexandre López Berenguer (Tutor 2n CFB Informàtica d’Oficina) DIMARTS
16:25 – 17:20
Alberto López Trigueros DILLUNS
17:20 – 18:15
Francisco Pérez Herrero (Tutor 2n CFM B SMR) DIMECRES
16:25 – 17:20
Javier Sánchez Alaminos (Tutor 1r CFS ASIR) DIVENDRES
9:50 – 10:45
Josep Torrubiano Domínguez DIMECRES
18:35 – 19:30
Fernando Vera Luque (Tutor 1r CFB Informàtica d’Oficina) DILLUNS
19:30 – 20:25
LLATÍ I GREC Elena Montiel Tello (Cap de Departament / Coordinadora Formació Centres) DIMECRES
11:05 – 12:00
Lola Payá Rico DILLUNS
9:50 – 10:45
MATEMÀTIQUES Manuel Alfonso Senabre / Nuria Trives Muñoz DIVENDRES
18:35 – 19:30
Esther Ayela Ballester (Tutora 3r ESO C) DIMECRES
8:55 – 9:50
Estrella Barberá Aguilar DIVENDRES
8:55 – 9:50
Toni Díaz Beltrán (Tutor 1r ESO D) DIJOUS
9:50 – 10:45
Sara Keller Alemañ DILLUNS
11:05 – 12:00
Dulce Maestre Gámez (Tutora 2n BAT B) DILLUNS
12:00 – 12:55
Emilio Martín Sáez (Cap de Departament) DIMECRES
8:55 – 9:50
María Rodríguez Blanquer (Tutora 1r BATX A) DIMECRES
9:50 – 10:45
MÚSICA Héctor Gómez Vadillo (Tutor 2n ESO D) DILLUNS
11:05 – 12:00
Carmen Maeztu Sardiña DIVENDRES
9:50 – 10:45
Gloria Pérez Santamaría (Cap de Departament / Tutora 3r ESO B) DIMARTS
13:15 – 14:10
ORIENTACIÓ Puri Albero Jiménez (Orientadora) DIJOUS
8:00 – 8:55
Carmen Bescós Roldán (Coordinadora d’Igualtat i Convivència / PT) DIMARTS
8:55 – 9:50
José Gomis Fuentes (PT) DIMARTS
8:55 – 9:50
Virginia González Iglesias (Cap de Departament / Orientadora) DIMECRE
8:00 – 8:55
Aitana Olivares de Diego (AL) DILLUNS
12:00 – 12:55
IMATGE
PERSONAL
Mar Martínez Girona (Tutora 1r CFB Perruqueria) DIJOUS
17:20 – 18:15
Ana Muñoz Berenguer DIVENDRES
17:20 – 18:15
Raquel Pérez Ferrández (Tutora 2n CFB Estètica / Cap de Departament) DILLUNS
18:35 – 19:30
Mar Riera Molla (Tutora 1r CFM Estètica / Coordinadora FCT) DILLUNS
17:20 – 18:15
Rebeca Zamora Micó DIVENDRES
17:20 – 18:15
RELIGIÓ Carmen Alcalá Alarcón (Cap de Departament) DIMARTS
11:05 – 12:00
TECNOLOGIA Víctor Aracil Canalejo DILLUNS
12:00 – 12:55
Inmaculada Beneyto Espinar (Cap de Departament / Coordinadora Erasmus) DIMARTS
12:00 – 12:55
Antonio Berenguer Baldo DIMECRES
12:00 – 12:55
Ana García Falla (Tutor 1r ESO F) DILLUNS
9:50 – 10:45
Encarni Samper Vidal (Secretària) DIVENDRES
8:55 – 9:50
Fernando Sarrión Sala (Tutor 4t ESO REF) DILLUNS
9:50 – 10:45
VALENCIÀ Sergi Belda Amorós (Tutor 3r ESO D) DIVENDRES
8:55 – 9:50
Teresa García Gisbert (Cap de Departament) DIMARTS
12:00 – 12:55
Anna Lara Company / Frederic Gallego Ramon (Tutora 2n ESO A) DIVENDRES
9:50 – 10:45
Cristina Lloret Cortés (Tutora 1r ESO E) DIMARTS
9:50 – 10:45
Jaume Miquel Ortuño (Tutor 1r BAT C) DIMECRES
9:50 – 10:45
Carme Nadal Sánchez / Irene Alemany Masanet (Tutora 4t ESO E) DIMECRES
11:05 – 12:00
Núria Vañó Cerón DILLUNS
11:05 – 12:00