ORGANIGRAMA
EQUIP DIRECTIU
Directora: Nuria Martínez Reyes |
Vicedirectora: María Elena Martínez Guillot |
Cap d'estudis: María Paloma Mendoza Aroca |
Secretària: Rosa María Giménez Barrones |
COORDINACIONS
Transició ESO: Blanca Aparici Mota | Transició Batxillerat: Ignacio Arrando Barberá |
Prácticum: María Paloma Mendoza Aroca | Formació del Professorat: María Hernández Giménez |
Banc de Llibres: Cristina Martí Testón | Grup d'Alt Rendiment: Cristina Martí Testón |
Igualtat i Convivència: Begoña Miranda González, María Luisa Sancho Ramón | |
Fanzine: Isabel Rodríguez Clemente | Foment Lector i Biblioteca: Marta Cortés Ventura |
Patis actius: Sarai David Álvarez | ODS i Reciclatge: Margarita Méndez Gómez del Pulgar |
Pigmalió: Sonsoles Girón Giner | Mediació: José Manuel Taroncher Ballestero |
Aules d'Informàtica: María Elena Martínez Guillot, Alicia Romero Córcoles | |
Ràdio: Jordi Lluís Pintos Taroncher | Internacionalització: María José Cob Canet |
TIC: Mauricio Bou Garcés | Prevenció Rics Laborals: María Elena Martínez Guillot |
Web i CDC: Eugenio Cilla Mateu | Pla de Emergències: Teresa Yuste Pallardó |
CAPS DE DEPARTAMENT
Anglés: Carolina Barras Galán | Francés: Milagros Feria Ruiz |
Biologia i Geologia: Margarita Méndez Gómez Del Pulgar | Geografia i Història: María Matilde Gay Arenas |
Castellà: llengua i literatura: Juan Pérez Andrés | Informàtica: Eugenio Cilla Mateu |
Cultura Clàssica: Míriam Micó Candela | Matemàtiques: José Sánchez Lopera |
Dibuix: Joan Sebastián Granell | Música: Eugenio Henriques López |
Economia: María Hernández Giménez | Orientació: Sonsoles Girón Giner |
Educació Física: Sarai David Álvarez | Religió: Teresa Yuste Pallardó |
Filosofia: Juan Daniel Aucejo Javaloyas | Tecnologia: Mauricio Bou Garcés |
Física i Química: María José Cob Canet | Valencià: llengua i literatura: María Amparo Montañana Aguilar |
CONSELL ESCOLAR
EQUIP DIRECTIU |
Nuria Martínez Reyes |
María Paloma Mendoza Aroca |
Rosa María Giménez Barrones |
REPRESENTANTS DEL PROFESSORAT |
Blanca Aparici Mota |
Ignacio Arrando Barberá |
Mauricio Bou Garcés |
María José Cob Canet |
José Miguel Llopis Narbona |
María Teresa Martínez Herráiz |
Teresa Yuste Pallardó |
REPRESENTANTS DE MARES I PARES |
María Barea Bargues |
Irene Ferrando Patzak |
Amparo Mollá Castells |
Juana Redondo Rodríguez |
Alfonsa Sajardo Nova |
José Miguel Ventura González |
REPRESENTANTS ALUMNAT |
Jorge Gómez Moreno |
Lua Martínez Morón |
Joel Carmenate Fernández |
Lisandra Nicole Hernández Brítez |
REPRESENTANT MUNICIPAL |
Manuela Carrero García (Ayuntament de Burjassot) |
REPRESENTANT DEL PERSONAL NO DOCENTE |
PERSONAL NO DOCENT
Auxiliar administrativa: Elena Badenes Luz |
Conserge: Alejandro Martínez Ramada |
Conserge: Carmen Mondéjar Alonso |