Dades del professorat

DEPARTAMENT D’ANGLÉS                                                                          

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Neus Ferrís Monera 

Cap d´Estudis

Dijous 8’55 – 9’50

Araceli Garasa Rey

Tutora 1ESO-E  Dijous 8:55 -9:50

Nydia García Marín

Cap de departament Dilluns 8’55 – 9’50

Patricio García Herrero

Tutor 2BACD

Dimecres 8’55 – 9’50
Andrea Guevara Soro Tutora 1BACD Dimarts 11’10 – 12’05

Ana Valls

Tutora 1ESO-F Dimecres 09’50 – 10’45
Angels Carregui Gallego Tutora ESOA Dimecres 11’10-12’05
Ana Mª Rosa Cortés Tutora 4ESO-D Dimarts 9’50 – 10’45

Carmen Ribera

  Dimecres 9’50 – 10’45
Juan Jose Tiscar Tutor 1BATA Dimarts 12’05 – 13’00

DEPARTAMENT DE BIOLOGIA I GEOLOGIA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Oscar Ángel Grima Tutora 3ESO-B Dilluns 9’50 – 10’45

Carlos Martí Vilar

Cap de departament Dijous 8’55 – 9’50

Isabel Torres

Tutor 4ESO-A Dimecres 8’55 – 9’50

Maribel Rubio Ballester

Tutora 1ESO-A

Dimarts 11’10 – 12’05

Oscar Sáez Pastor

Tutor 2ESO-I Dimecres 12’05 – 13’00

DEPARTAMENT DE LENGUA CASTELLANA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Fernando Garrido Ramírez

Cap de departament Dimecres 11’10 – 12’05

Sayo Castelló Benavent

  Dilluns 12’05 – 13’00

Mª Jesús Forner Canós

  Dilluns 12’05 – 13’00
Fco. José Domínguez Vera   Dilluns 11’10 – 12’05

Isabel Martí Clavell

  Dimarts 11’10 – 12’05
Maria Teresa Pérez Coderch Tutora 1ESOB Dijous 11’10-12’05

DEPARTAMENT DE COMERÇ 

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Isabel Agramunt  Almela Tutora CFGM-2 Dilluns 11’10 – 12’05
Angels López Tutora CFGS-2 (Publicitat) Dimecres 11’10-12’05
Azucena Artola Arnau Tutora CFGS-1 Divendres 9’50-10’45
Alfredo Beltrán Ganau

CAP FCT/TUTOR DUAL

Dimarts 12’05-13’00
Lola García Soriano          Cap departament Dilluns 9’50 – 10’45
Asunción González del Prado Tutora CFGS-2 (Gestió) Dimecres 8’55 – 9’50
Carles Roger Franco Martín Coordinador Cicles Dijous 11’10-12’05
Jose Antonio Talavera   Dijous 9’50 – 10’45
Beatriz Alonso   Dimarts 9’50 – 10’45
Laura Berna   Dijous 9’50 – 10’45
Magdalena Trabalón Parra Tutora FPB1 Dimecres 9’50 – 10’45

DEPARTAMENT DE LLATÍ

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Mª Teresa Cases Fandos

Cap Departament

Dilluns 8’55 – 9’50

DEPARTAMENT D’ECONOMIA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Núria Segarra i Adell

Cap de departament

Dimarts 11’10 – 12’05

DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Ramón Barrachina Abad Cap de departament Divendres 11’10-12’05

Roberto Beltrán Navarro

  Dimecres 8’55 – 9’50
Nasio Mollar   Dijous 9’50-10’45

Encarni Martín-Lorente

  Dijous 12’05 – 13’00
     

DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ PLÀSTICA I VISUAL

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Verónica Leonetti

Cap de departament Dimecres 11’10 – 12’05
Veronica Leonetti Navarrete Tutora 2ESOE  
Paz Torres Fernandez Tutora 3ESOD  
Pula Torres Gomez  Tutora 3ESOF  
Silvia González Echarri   Dimarts 12’05-13’00
Pere Navarro Carrascosa Tutora 2ESO-C Dimecres 12’05 – 13’00
Maria Llidó Vicent Tutora 1BAT-A Dijous 11’10 – 12’05
Isabel Moreno Fernández Tutora 3ESO-E Dimecres 11’10 – 12’05

DEPARTAMENT DE FILOSOFIA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Enrique Piquer Sanz Tutor 1BAT-B Dilluns 9’50-10’45

Juan Carlos Vidal Arco

Coordinador Secundaria Dimarts 12’05 – 13’00

DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Marian Benavent Jarque

Tutora 3ESO-PMAR Dilluns 11’10 -12’05

Loli Lozano Garnés

Cap de departament Dijous 12’05 – 13’00
Paco París Burguete Tutor 4ESO-B Dimecres 12’05-13’00
Susana Segovia Tutora 3ESO-A Dimecres 13’00 -13’55

Lidón Puchol

Tutora 2ESO-D Dimecres 13’00 – 13’55

DEPARTAMENT DE FORMACIÓ I ORIENTACIÓ LABORAL

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Ivana Nebot Almansa

Tutora FPB2 Dimecres 12’05 – 13’00

DEPARTAMENT DE FRANCÉS

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

David Antunes

  Dilluns 8’55 – 9’50

DEPARTAMENT DE GEOGRAFIA I HISTÒRIA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Eva Alcón Sornichero

  Dijous 8’00 – 8’55

Enriqueta Alós Canós

Tutora 4ESO-F Divendres 11’10 – 12’05

Diego Canos de Fuentes

   
José Vicente Faet Rufanges

Cap de departament

Tutor 2BAAA

Dimecres 9’50 – 10’45

Antoni Galindo

  Dimecres 9’50 – 10’45
     

Juan Antonio Valls Paulo

 

Dijous 11’10 – 12’05

Miriam Zorraquino Martínez

  Dilluns 9’50 – 10’45

DEPARTAMENT D’INFORMÀTICA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Antonio Estruch Miñana

Coordinador TIC

Dijous 11’10 – 12’05
Anabel Palasí Lallana

Cap Departament

Divendres 9’50-10’45

DEPARTAMENT DE LLATÍ

 

 

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Mª Teresa Cases Fandos

Cap Departament

Dimarts 12’05 – 13’00

DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies
Amparo Escrihuela Moreno   Dilluns 11’10 – 12’05

Raquel Gavaldà Martínez

Tutora 2ESO-F

Dijous 8’55 – 9’50
Joan Albert Gimeno Rovira Director Dimecres 12’05 – 13’00

Carlos Orenga Monlleó

Tutor 2BATB

Dimarts 8’55-9’50

Jordi Peris Julve

Secretari

Dimarts 12’05 – 13’00
Anna Rodriguez Pérez   Dimecres 9’50 – 10’45
Ana Bernat Aguilar Tutota 4ESOC Dimecres 9’50 – 10’45

Francisco Salvador Darós

Cap de departament

Dimecres 8’55 – 9’50

Noèlia Sevillà Vázquez

Tutora 1ESO-D

Dimecres 9’50 – 10’45

DEPARTAMENT DE MÚSICA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Marta Garcia

Tutora 3ESOC

Dijous 12’05 – 13’00
Zoila Bernat Belmonte Cap Departament Dimecres 12’05 – 13’00
Xesco Guillem Escobar Tutor 2ESO-H Divendres 11’10 – 12’05

DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies
Cristina Gonzalez

4º ESO, Bachillerato y Ciclos

Cita prèvia al 964399010
Marga Garcia

1º, 2º y 3º de la ESO. Aula CyL

Cita prèvia al 964399010

Ángel Cano Algaba

Professor P.T.

Tutor Aula CIL

Divendres 12’05 – 13’00

 Manuela Gimeno

  Dimecres 12’05 – 13’00
Maria Isabel Solaz     
Laura Marco Prats

Educadora

 
Esther Peris Chacón Professora AiL /Aula CIL Divendres 8’55 – 9’50

DEPARTAMENT DE RELIGIÓ                                                                                                              

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Gemma García Fuertes

Cap Departament

Dilluns 11’10-12’05

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Mari Carmen Arnau Catalá

Cap Departament

Dijous 9’50 – 10’45

Alicia Bellver Noguera

  Dijous 08’55 – 9’50

Mª Lara Beltrán Pérez

Tutora 1ESO-G Dilluns 9’50 – 10’45

Mayte García Martínez

Vicedirectora-Tutora 4ESOE

Dilluns 8’55 – 9’50

Inmaculada Pérez Escobar

Tutora 2ESO-B Dimecres 9’50 – 10’45

Gabino Sáez García

Tutor 3ESO-G

Dijous 12’05 – 13’00

DEPARTAMENT DE VALENCIÀ

 

Nom i cognoms

Càrrec / funció

Atenció a famílies

Silvia Badenes Sornichero

Tutora 1BATC

Dimecres 12’05 – 13’00
Joan Garí Clofent Cap Departament Dimarts 12’05 – 13’00

Maite Hernández Roig

  Dimarts 9’50 – 10’45

Sonia Damas Martinez

   
Roman Orenga Peirats Tutor 2BATC Divendres 11’10 – 12’05
Carolina Salvador Aparici   Dijous 9’50 – 10’45
Elena Moreno Casanova  Tutora 1ESOC Dijous 9’50 – 10’45

Alvaro Montañes 

Tutor 2ESOG