Alumnat
Si feu clic en les lletres grogues la informació estarà en castellà i en las lletres taronges en valencià.
PÀGINA TIC “PARA LA MEJORA DEL EMAIL Y EL ESCANEO DE DOCUMENTOS“
Calendari escolar en l’apartat Agenda
Informació sobre secretaria o accés a les plataformes o documentació en apartat Secretaria
CALENDARI D'AVALUACIONS DEL CURS 2023-2024 | |
---|---|
AVALUACIÓ 1r QUADRIMESTRE | 2 de FEBRER |
AVALUACIÓ 2n QUADRIMESTRE | 7 de JUNY |
AVALUACIÓ FINAL | 17 de JUNY |
GES 1 i GES 2 reclamacions dimarts 18 i dimecres 19.
GES1 i GES 2 de matí: Lliurament de certificats i/o documentació de matrícula dimecres 19 a les 12h
GES1 i GES 2 vesprada: Lliurament de certificats i/o documentació de matrícula dimecres 19 a les 19h
GES2 de matí: Fotografia de grup dimecres 19 a les 12h
GES2 vesprada: Fotografia de grup dimecres 19 a les 19h
⊕ compte de Correu Electrònic per a l'alumnat:
El centre FPA Miguel Hernández és un «Centre Digital Col·laboratiu» de la Conselleria d'Educació a partir del curs 2021-2022.
Per aquest motiu, l'alumnat disposa de correu electrònic corporatiu, anomenat Identitat Digital, amb el format @alu.edu.gva.es.
Això permetrà millorar la comunicació amb tota la comunitat educativa i utilitzar les eines MSOffice365 (Outlook, Onedrive, Word, PowerPoint, Excel, Teams...)
- Per a accedir al correu i les eines MSOffice365 : http://www.office.com/
- Per a consultar la informació del correu com la clau de recuperació, contrasenya i com canviar-la, a través de Web Família2.0
S’HA D’ACCEDIR PER A CONSULTAR LA SEUA CONTRASENYA INICIAL I CANVIAR-LA PER UNA ALTRA PRÒPIA QUE RESULTE MÉS CÒMODA
PROGRAMA A: Formació Bàsica |
Cicle I: Alfa | Álvaro: Dilluns i Dijous de 17:30 a 18:00 / Dimarts i Dimecres de 17:30 a 18:00 |
Neo |
Sara: Dilluns i Dimecres de 17:30 a 18:00 i Dimarts de 20:00 a 21:00 | |
E.B. |
David: Dijous de 17:30 a 18:00 i Dimarts de 12:00 a 13:00 | |
Cicle II - Nivell 1: | José María: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dimecres de 20:00 a 21:00 | |
Maribel: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dijous de 12:00 a 13:00 | ||
GES 1 |
Evelia: Dijous de 20:00 a 21:00 i Dimarts de 10:00 a 11:00 | |
Cicle II - Nivell 2: | Ángel: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dimarts de 20:00 a 21:00 | |
GES 2 |
Ana Belén: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dijous de 15:00 a 16:00 | |
Juanvi.: Dijous de 17:00 a 18:00 i Dilluns de 12:00 a 13:00 | ||
PROGRAMA B: Preparació Proves |
Accés Cicles |
Mª José: Dijous de 12:00 a 13:00 i Dimarts d'11:00 a 12:00 |
Ángel: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dimarts de 20:00 a 21:00 | ||
Juanvi.: Dijous de 17:00 a 18:00 i Dilluns de 12:00 a 13:00 | ||
PROGRAMA C: Preparació Proves |
Valencià | Alicia: Dimecres de 13:00 a 14:00 i Dijous de 15:30 a 16:30 |
PROGRAMA D: Preparació Proves |
Accés Universitat +25 y +45 |
Isabel.: Dimecres de 13:00 a 14:00 i Dimarts de 16:00 a 17:00 |
PROGRAMA E.1: Castellà com a Llengua Estrangera |
El Puerto |
Maribel: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dijous de 12:00 a 13:00 |
Carlos L.: Dimecres de 13:00 a 14:00 | ||
Sagunt |
Carlos L.: Dimarts i Dijous de 17:30 a 18:00 | |
PROGRAMA E.1: Llengües Estrangeres |
Anglés |
Lucía: Dimarts de 17:00 a 18:00 i Dimecres de 17:00 a 18:00 |
Inés: Dijous de 17:00 a 18:00 i Dimecres de 13:00 a 14:00 | ||
Francés |
Carlos F..: Dilluns d'11:00 a 12:00 i Dimarts de 19:00 a 20:00 | |
PROGRAMA E.1: Competència Digital
|
DIGCOMP-CV Competència Digital |
José A.: Dimarts de 13:00 a 13:30 i Dijous de 20:00 a 20:30
Ángel: Dilluns de 13:00 a 14:00 i Dimarts de 20:00 a 21:00 Álvaro: Dilluns i Dijous de 17:30 a 18:00 / Dimarts i Dimecres de 17:30 a 18:00 |
PROGRAMA G: Competències Clau |
|
Mª José: Dijous de 12:00 a 13:00 i Dimarts d'11:00 a 12:00 |
PROGRAMA J: Aprofitament del temps d'oci |
|
Toni.: Dijous de 17:00 a 18:00 i Dimecres de 12:00 a 13:00 |