Aneu a la barra d'eines

Horaris d’Atenció a les Famílies

Anglés:
◦ Morales Lereu, Paco (Director) Dilluns de 9.50 a 10.45
◦ Femenia Torres, Dolors Divendres de 8.55 a 9.50
◦ Bordes Lloret, Rosa Dijous de 11.05 a 12.00
◦ Morell Cotaina, Maite Dijous de 8.55 a 9.50
◦ Ortolà Sendra, Xelo Divendres de 11.05 a 12.00
◦ Gavilà Ferrando, Ester Dimarts de 9.50 a 10.45
Dibuix:
◦ Vidal Escrivà, Antoni Dimecres de 12.00 a 12.55
◦ Malonda Barber, Alfredo Dijous de 12.00 a 12.55
Castellà:
◦ Sendra Seguí, Silvia Dijous de 12.00 a 12.55
◦ Pons Ceresola, Mirva Dimecres de 11.05 a 12.00
◦ Estevan Rocher, Vanessa Dimarts de 9.50 a 10.45
◦ Pastor Puig, Maria Dimarts de 9.50 a 10.45
◦ Climent Llorens, Maria Teresa Dimecres de 8.55 a 9.50
Biologia i Geologia:
◦ Carrión Sola, Gabriel Divendres de 11.05 a 12.00
◦ Ortí Lucas, Vicent Dijous de 8.55 a 9.50
◦ Navarro Pedrós, Marina Dijous de 8.55 a 9.50
◦ Sánchez Cabrera, Yolanda Dijous de 11.05 a 12.00
Economia / FOL:
◦ Vicens Bordes, Joan Carles Divendres de 11.05 a 12.00
◦ Escrivà Escrivà, Carmen Dilluns de 9.50 a 10.45
◦ Torres Guitart, David Dijous de 8.55 a 9.50
Educació Física:
◦ Ferrer Sendra, Joan Dilluns de 9.50 a 10.45
◦ Mateu Vinaches, Tomás Divendres de 8.55 a 9.50
Filosofia:
◦ Bou Genoves, Natalia Dijous de 12.00 a 12.55
◦ Pérez Martínez, Fausto Alberto Dimarts de 9.50 a 10.45
Física i Química:
◦ Pons Mestre, Violeta Divendres de 9.50 a 10.45
◦ Cascales Bolta, Maria Jesus Dimarts de 8.55 a 9.50
◦ Riera Server, Juan Andrés Dijous de 9.50 a 10.45
Geografia i Història:
◦ Frasquet Soler, Rafael Dimecres de8.55 a 9.50
◦ Ortolà Sendra, Pilar Dilluns de 8.55 a 9.50
◦ Pérez Soria, Paqui Dimarts de 9.50 a 10.45
◦ Morell Gregori, Joan (Coord. Banc Llibre) Divendres de 9.50 a 10.45
Grec:
◦ Pastor Garcia, Gemma Divendres de 11.05 a 12.00
Informàtica:
◦ Ausina Victor, Patricia (Cap d’Estudis) Dijous de 11.05 a 12.00
◦ Jordà Escrivà, Vicent Divendres de 8.55 a 9.50
◦ Llorens Signes, Fèlix Dimarts de 12.00 a 12.55
◦ Donet Donet, Joan Dimarts de 11.05 a 12.00
◦ Juan Salvador, Salvador Dimecres de 12.00 a 12.55
◦ David Crespo Escrivà Dilluns de 9.50 a 10.45
◦ Signes Mulet, Javier Dimecres de 8.00 a 8.55
◦ Sanchis Alfonso, Vicent Divendres de 11.05 a 12.00
◦ Morant Miralles, Julia Dimecres de 8.55 a 9.50
◦ Ferrer Camarasa, Àngel Dilluns de 8.55 a 9.50
◦ Felis Fort, Simón Dilluns de 12.00 a 12.55
◦ Navarro Cots, Jose Miguel Divendres de 9.50 a 10.45
◦ Coll Garcia, Juan Andrés Dilluns de 11.05 a 12.00
Llatí:
◦ Llopis Gregori, Rut Dimecres de 9.50 a 10.45
Matemàtiques:
◦ Lleches Colomar, Paco (Secretari) Dilluns de 11.05 a 12.00
◦ Escrivà Sendra, Josep Dilluns de 9.50 a 10.45
◦ Soria Naya, Rosa Dimarts de 12.00 a 12.55
◦ Garcia Tercero, Francesc Dilluns de 8.55 a 9.50
◦ Monzó Colomar, Teresa Dilluns de 11.05 a 12.00
◦ Alemany Giner, Ferrán Dijous de 11.05 a 12.00
◦ Martí Esteve, Marta Dimecres de 9.50 a 10.45
Orientació:
◦ León Fuster, Gemma (Orientadora) Dijous de 11.05 a 12.00
◦ Serrano Fillol, Núria Dijous de 9.50 a 10.45
◦ Piera Castelló, Aida Dijous de 9.50 a 10.45
◦ Mascarell Tobar, Lluis Dijous de 12.00 a 12.55
◦ Amoura Marco, Laura Divendres de 9.50 a 10.45
◦ Ceresola Morera, Ximo Dimarts de 8.55 a 9.50
Música:
◦ Ferrando Doménech, Ferran Divendres de 12.00 a 12.55
◦ Guerrero Donet, Adolfo Dimarts de 8.55 a 9.50
Religió:
◦ REL (Sense professor/a de moment) Dijous de 12.00 a 12.55
Tecnologia:
◦ Bañuls Pastor, Carlos Dijous de 9.50 a 10.45
◦ Libre Just, Joan Dilluns de 12.00 a 12.55
◦ Peris Cardona, Carmina Dilluns de 9.50 a 10.45
Valencià:
◦ Berbegall Escrivà, Rosa (Vicedirectora) Dijous de 9.50 a 10.45
◦ Sastre Arbona, Joana Dimecres de 11.05 a 12.00
◦ Garrigues Calatayud, Francesc Dimecres de 9.50 a 10.45
◦ Sempere Parra, Maria Dilluns de 9.50 a 10.45
◦ Pastor Ferri, Raquel Divendres de 11.05 a 12.00
◦ Rovira Mengual, Jordi Dimecres de 11.05 a 12.00