Equipo humano

Equipo humano 2020/21

 

EQUIP DE MESTRES D’EDUCACIÓ INFANTIL

Infantil 3 anys A: Ma. Àngels Durà Vicens

Infantil 3 anys B: Susana Mut Alemany

Infantil 4 anys A:  Sonia E. Osa Rodríguez

Infantil 4 anys B:  Ana Ma. Parra Lorente

Infantil 5 anys A: Malu Tur Oliver

Infantil 5 anys B: Bea Saez Ramos

Reforç I: NIna Toledo Pardo

Reforç II:Sonia Benavent Alberola

Reforç III: Isabel Varela Núñez

 

EQUIP DE MESTRES D’EDUCACIÓ PRIMÀRIA

1r Primària A: Empar Bustos Martí

1r Primària B: Montse Íñiguez Teruel

2n Primària A: Carlos Gadea García

2n Primària B: Eva Palomino Llopis

3r Primària A: Salomé Mut Sapena

3r Primària B: Belén Pavía Mut

4t Primària A: Gaspar Gavilà Pérez

4t Primària B: Eva López Abellan

5è Primària A: Joan Pedrós Talens

Primària B: Teresa Llorens Almiñana 

6è Primària A: Josep F. Morillas Ballester

6è Primària B: Robert Roselló Salas

 

EQUIP DE MESTRES ESPECIALISTES

Anglés i Plàstica: Blanca Rosell Garcia

Anglés i Plàstica: Joan Ribes Leida

Audició i llenguatge: Jezabel Jaén Muñoz

Auxiliar de conversa en llengua anglesa: no assignat durant el curs 21/22.

Ed. Física: Rafael Alcayde Bonacasa

Ed. Física i informàtica: Sergio Torres Sánchez

Informàtica i robòtica: Sergi Mallol i Garcia

Música: Mònica Mut Alemany

Orientadora educativa: M. Amparo Quiles Hernández

Pedagogia Terapèutica: Ma. Mar Ramos Nuño

Religió: Belén Higueras Esteban

 

EQUIP DIRECTIU

Secretaria: Mónica Mut Alemany

Cap d’estudis: Isabel Varela Núñez

Direcció: Sergi Mallol i Garcia (s.mallolgarcia@edu.gva.es)

 

PERSONAL NO DOCENT

EQUIP DE CONSERGES (Ajuntament de Dénia)

Fabian Lladosa Gilabert (Infantil)

Ferran Mora Atienza (Primària)

 

EQUIP DE CUINA (Empresa Mendoza col·lectivitats)

(*Els cognoms no apareixen per protecció de dades, en no ser funcionaris públics)

Josefa (cap de cuina – Primària)

Reme  (auxiliar de cuina – Infantil)

Ma. Carmen (auxiliar de cuina – Primària)

 

EQUIP DE MONITORES DE MENJADOR (Empresa Mendoza col·lectivitats)

INFANTIL

Ma. Tere

Maria

Isabel

Sílvia

Ma. Teresa

Sílvia

PRIMÀRIA

Núria

Xelo

Cristina

Maria Rosario

Ana

Alícia

EQUIP DE NETEJA (Empresa Brócoli)

Infantil: Inma (vesprada)

Primària: Carmen (matí), Joaquina, Patri i Mariana (vesprada)

 

EQUIPO DE MAESTRAS DE EDUCACIÓN INFANTIL

Infantil NARANJA: Malu Tur Oliver

Infantil AMARILLO: Bea Saez Ramos

Infantil LILA: Ma. Àngels Durà Vicens

Infantil AZUL: Susana Mut Alemany

Infantil VERD: Sonia E. Osa Rodríguez

Infantil ROJO: Ana Ma. Parra Lorente

Infantil BLANCO: Lina Sendra Sendra

Apoyo: Muñeca Toledo Pardo – Estefania Leyda Fornés

Apoyo: Isabel Varela Núñez

EQUIPO DE MAESTR@S DE EDUCACIÓN PRIMARIA

1.º Ciclo A: Eva Palomino Llopis

1.º Ciclo B: Azucena Lázaro Benítez

1.º Ciclo C: Marina Úbeda Pitarch

1.º Ciclo D: Olívia Solbes Pellicer

1.º Ciclo D: Sonia Ardid Sanz

2.º Ciclo A: Belén Pavía Mut

2.º Ciclo B: Alba Saez Ramos 

2.º Ciclo C: Carlos Gadea García

2.º Ciclo D: Gaspar Gavilà Pérez

2.º Ciclo E:  Maria Durà Sarrió

3.º Ciclo A: Joan Pedrós Talens

3.º Ciclo B: Robert Roselló Salas

3.º Ciclo C: Josep F. Morillas Ballester

3.º Ciclo D: Empar Bustos Martí

3.º Ciclo E: Teresa Llorens Almiñana

EQUIPO DE MAESTR@S ESPECIALISTAS

Música: Mònica Mut Alemany

Ed. Física: Rafael Alcayde Bonacasa

Ed. Física: Sergio Torres Sánchez

Inglés: Joan Ribes Leida

Inglés y Plástica: Blanca Rosell Garcia

Pedagogia Terapéutica: Teresa Llorens Almiñana – Sergi Mallol i Garcia

Audición y lenguaje: Marina Úbeda Pitarch

Religió: Belén Higueras Esteban

Orientadora educativa (Servicio Psicopedagógico Escolar A-11): Mònica Crespo Font

Auxiliar de conversación en lengua inglesa: Mark Rasavong (Estados Unidos)

EQUIPO DIRECTIVO

Secretaría: Mónica Mut Alemany

Jefatura de estudios: Isabel Varela Núñez

Dirección: Sergi Mallol i Garcia (mallol_ser@gva.es)

PERSONAL NO DOCENTE

EQUIPO DE CONSERJES

Fabian Lladosa Gilabert (Infantil)

Ferran Mora Atienza (Primaria)

EQUIPO DE COCINA

Josefa Villar Garcia (jefa de cocina)

Ma. Carmen Carreño Martínez (auxiliar de cocina)

Reme Mas Aguilar (auxiliar de cocina – Infantil)

 

EQUIPO DE MONITORAS DE COMEDOR

INFANTIL

Ma. Tere Escortell Oltra

Maria Jiménez Vinaroz

Isabel Cuerda Mata

Sílvia Martí Ballesta

Ma. Teresa García Cocaç

Sílvia del Río Moreno

PRIMARIA

Nuria Vilas Serer

Xelo Català Bolufer

Cristina Martí Ballesta

Maria Rosario Garcia Seguí

Ana M. Polo Diaz

Alícia Ortolà Sirerol

 

EQUIPO DE LIMPIEZA

Infantil: Inma (tarde)

Primaria: Carmen (mañana), Joaquina, Patri y Mariana (tarde)