Aneu a la barra d'eines

Equip humà

Equip humà 2021/22

 

EQUIP DE MESTRES D’EDUCACIÓ INFANTIL

Infantil 3 anys A: Ma. Àngels Durà Vicens

Infantil 3 anys B: Susana Mut Alemany

Infantil 4 anys A:  Sonia E. Osa Rodríguez

Infantil 4 anys B:  Ana Ma. Parra Lorente

Infantil 5 anys A: Malu Tur Oliver

Infantil 5 anys B: Bea Saez Ramos

Reforç I: NIna Toledo Pardo

Reforç II:Sonia Benavent Alberola

Reforç III: Isabel Varela Núñez

 

EQUIP DE MESTRES D’EDUCACIÓ PRIMÀRIA

1r Primària A: Empar Bustos Martí

1r Primària B: Montse Íñiguez Teruel

2n Primària A: Carlos Gadea García

2n Primària B: Eva Palomino Llopis

3r Primària A: Salomé Mut Sapena

3r Primària B: Belén Pavía Mut

4t Primària A: Gaspar Gavilà Pérez

4t Primària B: Eva López Abellan

5è Primària A: Joan Pedrós Talens

Primària B: Teresa Llorens Almiñana 

6è Primària A: Josep F. Morillas Ballester

6è Primària B: Robert Roselló Salas

 

EQUIP DE MESTRES ESPECIALISTES

Anglés i Plàstica: Blanca Rosell Garcia

Anglés i Plàstica: Joan Ribes Leida

Audició i llenguatge: Jezabel Jaén Muñoz

Auxiliar de conversa en llengua anglesa: no assignat durant el curs 21/22.

Ed. Física: Rafael Alcayde Bonacasa

Ed. Física i informàtica: Sergio Torres Sánchez

Informàtica i robòtica: Sergi Mallol i Garcia

Música: Mònica Mut Alemany

Orientadora educativa: M. Amparo Quiles Hernández

Pedagogia Terapèutica: Ma. Mar Ramos Nuño

Religió: Belén Higueras Esteban

 

EQUIP DIRECTIU

Secretaria: Mónica Mut Alemany

Cap d’estudis: Isabel Varela Núñez

Direcció: Sergi Mallol i Garcia (s.mallolgarcia@edu.gva.es)

 

PERSONAL NO DOCENT

EQUIP DE CONSERGES (Ajuntament de Dénia)

Fabian Lladosa Gilabert (Infantil)

Ferran Mora Atienza (Primària)

 

EQUIP DE CUINA (Empresa Mendoza col·lectivitats)

(*Els cognoms no apareixen per protecció de dades, en no ser funcionaris públics)

Josefa (cap de cuina – Primària)

Reme  (auxiliar de cuina – Infantil)

Ma. Carmen (auxiliar de cuina – Primària)

 

EQUIP DE MONITORES DE MENJADOR (Empresa Mendoza col·lectivitats)

INFANTIL

Ma. Tere

Maria

Isabel

Sílvia

Ma. Teresa

Sílvia

PRIMÀRIA

Núria

Xelo

Cristina

Maria Rosario

Ana

Alícia

 

EQUIP DE NETEJA (Empresa Brócoli)

Infantil: Inma (vesprada)

Primària: Carmen (matí), Joaquina, Patri i Mariana (vesprada)