Equip humà

Equip humà 2020/21

 

EQUIP DE MESTRES D’EDUCACIÓ INFANTIL

Infantil TARONJA: Malu Tur Oliver

Infantil GROC: Bea Saez Ramos

Infantil LILA: Ma. Àngels Durà Vicens

Infantil BLAU: Susana Mut Alemany

Infantil VERD: Sonia E. Osa Rodríguez

Infantil ROIG: Ana Ma. Parra Lorente

Infantil BLANC: Lina Sendra Sendra

Reforç: Nina Toledo Pardo (Gessamí Fletes Ibàñez)

Reforç: Isabel Varela Núñez

 

EQUIP DE MESTRES D’EDUCACIÓ PRIMÀRIA

1r Cicle A: Eva Palomino Llopis

1r Cicle B: Azucena Lázaro Benítez

1r Cicle C: Marina Úbeda Pitarch

1r Cicle D: Olívia Solbes Pellicer

1r Cicle D: Sonia Ardid Sanz

 

2n Cicle A: Belén Pavía Mut 

2n Cicle B: Alba Saez Ramos 

2n Cicle C: Carlos Gadea García

2n Cicle D: Gaspar Gavilà Pérez

2n Cicle E:  Maria Durà Sarrió

 

3r Cicle A: Joan Pedrós Talens

3r Cicle B: Robert Roselló Salas

3r Cicle C: Josep F. Morillas Ballester

3r Cicle D: Empar Bustos Martí

3r Cicle E: Teresa Llorens Almiñana

 

EQUIP DE MESTRES ESPECIALISTES

Música: Mònica Mut Alemany

Ed. Física: Rafael Alcayde Bonacasa

Ed. Física: Sergio Torres Sánchez

Anglés: Joan Ribes Leida

Anglés i Plàstica: Blanca Rosell Garcia

Pedagogia Terapèutica: Teresa Llorens Almiñana – Sergi Mallol i Garcia

Audició i llenguatge: Marina Úbeda Pitarch

Religió: Belén Higueras Esteban

Orientadora educativa (Servei Psicopedagògic Escolar A-11): Mònica Crespo Font

 

EQUIP DIRECTIU

Secretaria: Mónica Mut Alemany

Cap d’estudis: Isabel Varela Núñez

Direcció: Sergi Mallol i Garcia (mallol_ser@gva.es)

 

PERSONAL NO DOCENT

EQUIP DE CONSERGES

Fabian Lladosa Gilabert (Infantil)

Ferran Mora Atienza (Primària)

 

 

EQUIP DE CUINA

Josefa Villar Garcia (cap de cuina)

Ma. Carmen Carreño Martínez (auxiliar de cuina)

Reme Mas Aguilar (auxiliar de cuina – Infantil)

EQUIP DE MONITORES DE MENJADOR

INFANTIL

Ma. Tere Escortell Oltra

Maria Jiménez Vinaroz

Isabel Cuerda Mata

Sílvia Martí Ballesta

Ma. Teresa García Coca

 

PRIMÀRIA

Núria Vilas Serer

Xelo Català Bolufer

Cristina Martí Ballesta

Maria Rosario Garcia Seguí

Ana M. Polo Diaz

Sílvia del Río Moreno

Alícia Ortolà Sirerol

 

 

EQUIP DE NETEJA

Infantil: Inma (vesprada)

Primària: Carmen (matí), Joaquina, Patri i Mariana (vesprada)