AGRÀRIA
ANA ROIG | DIMECRES | 8:55-9:50 |
ANA Mª GIGANTE | DILLUNS | 12:10-13:05 |
NOELIA DOMÍNGUEZ | DILLUNS | 8:55-9:50 |
ANGLÉS
SARA VALLE | DIMARTS | 12:10-13:05 |
PILAR DIANA | DIMECRES | 12:10-13:05 |
JOAN FERRER | DILLUNS | 12:10-13:05 |
LUISA BENAVENT | DIMECRES | 9:50-10:45 |
INMA DELGADO | DIVENDRES | 9:50-10:45 |
DESA DUART | DIJOUS | 8:55-9:50 |
VICENT RIERA | DILLUNS | 11:15-12.10 |
PEPE PLA | DIMECRES | 8:55-9:50 |
ISA ZANÓN | DILLUNS | 12:10-13:05 |
LLUÍS DALMAU | DIMECRES | 12:10-13:05 |
APLICACIONS INFORMÀTIQUES
BEATRIZ PALACIO | DIJOUS | 9:50-10:45 |
VÍCTOR ALHAMBRA | DIVENDRES | 11:15-12:10 |
MARISA CARBONELL | DIJOUS | 12:10-13:05 |
BIOLOGIA
Mª JESÚS SOLER | DILLUNS | 12:10-13:05 |
ISABEL ESCOMS | DIVENDRES | 8:55-9:50 |
ESTHER SIRVENT | DILLUNS | 12:10-13:05 |
ELVIRA MATEU | DIMECRES | 12:10-13:05 |
ÁNGELES CANET | DILLUNS | 12:10-13:05 |
CARMEN COLOMER | DILLUNS | 12:10-13:05 |
VERÓNICA MUÑOZ | DIMARTS | 12:10-13:05 |
CASTELLÀ
GRACIA ROVIRA | DIMARTS | 12:10-13:05 |
LORETO PEIRÓ | DIMECRES | 12:10-13:05 |
LAURA RODRIGO | DIJOUS | 12:10-13:05 |
VÍCTOR PUCHADES | DILLUNS | 8:55-9:50 |
FERNANDO JIMÉNEZ | DILLUNS | 11:15-12:10 |
ROSA BAIXAULI | DIVENDRES | 9:50-10:45 |
VICENTA ASÍNS | DIMECRES | 12:10-13:05 |
MACARENA TABACCO | DIJOUS | 12:10-13:05 |
ELENA ORPI | DIMECRES | 12:10-13:05 |
ECONOMIA
EUGENIA CANET | DIMECRES | 12:10-13:05 |
MARIA BONONAD | DIJOUS | 12:10-13:05 |
EDUCACIÓ FÍSICA
ROSA CASTILLO | DIMECRES | 11:15-12:10 |
ROSA REIG | DIVENDRES | 8:55-9:50 |
SERGIO BRESO | DIJOUS | 12:10-13:05 |
MARÍA VARGAS | DILLUNS | 11:15-12:10 |
FILOSOFIA
NATALIA PANELLA | DIMECRES | 11:15-12:10 |
NATALIA PALOMARES | DIJOUS | 12:10-13:05 |
JORDI HIDALGO | DIMECRES | 12:10-13:05 |
FÍSICA I QUÍMICA
JAVIER LÓPEZ | DIJOUS | 8:55-9:50 |
ENRIC PASTOR | DIMECRES | 11:15-12:10 |
MAITE CLAR | DIMECRES | 12:10-13:05 |
ROSA Mª BOQUERA | DIJOUS | 11:15-12:10 |
FRANCÉS
Mª JOSÉ ESTRUCH | DIVENDRES | 12:10-13:05 |
GEOGRAFIA
ROSA LLÁCER | DILLUNS | 13:05-14:00 |
ANA DALMAU | DIVENDRES | 12:10-13:05 |
MIQUEL SANCHIS | DIMARTS | 8:55-9:50 |
DAVID TINEO | DIMARTS | 9:50-10:45 |
LOURDES PARDO | DIMECRES | 8:55-9:50 |
PAU ABAD | DIMECRES | 8:55-9:50 |
ROSA ALTAVER | DIJOUS | 8:55-9:50 |
MARIA ARRATE DE LA TORRE | DIMECRES | 8:55-9:50 |
EDUARDO LÓPEZ-PINTOR | DILLUNS | 11:15-12:10 |
GREC-LLATÍ
MAGALI LLÁCER | DIMECRES | 11:15-12.10 |
INFORMÀTICA
Mª JOSÉ SELFA | DIMARTS | 12:10-13:05 |
MERCEDES FOS | DIMECRES | 12:10-13:05 |
PASCUAL VIDAL | DIMARTS | 12:10-13:05 |
MATEMÀTIQUES
JUAN CARLOS LAFARGA | DIVENDRES | 12:10-13:05 |
CLARA RUIZ | DIMECRES | 11:15-12:10 |
ANDRÉS SOLANO | DIJOUS | 9:50-10:45 |
MANUEL CARBALLO | DIMECRES | 8:55-9:50 |
SUSI OLIVER | DIJOUS | 8:55-9:50 |
TERE CAMPOS | DIJOUS | 12:10-13:05 |
JOAN BONACHE | DIJOUS | 11:15-12.10 |
NATXO CARRILLO | DIJOUS | 12:10-13:05 |
RICARDO FABRA | DIMECRES | 13:05-14:00 |
NEUS GINER | DIJOUS | 12:10-13:05 |
MÚSICA
PEPE GRAU | DIMARTS | 8:55-9:50 |
CARLOS JORDÁ | DILLUNS | 11:15-12:10 |
ROSA Mª ALBERO | DIVENDRES | 12:10-13:05 |
ORIENTACIÓ
TERESA GALLEGO | DIJOUS | 9:50-10:45 |
SUSI MIGUEL | DIMARTS | 11:15-12:10 |
ELIA RUMBAU | DIVENDRES | 8:55-9:50 |
PABLO MARTÍNEZ | DIJOUS | 11:15-12:10 |
TERESA PIERA | DIMARTS | 11:15-12:10 |
LORETO PASTOR | DIVENDRES | 11:15-12:10 |
PLÀSTICA
ISABEL ARMENGOL | DIJOUS | 8:55-9:50 |
Mª JOSÉ ESTEVE | DIMARTS | 12:10-13:15 |
ELISA GARCÍA | DIJOUS | 8:55-9:50 |
JOSE ÁNGEL RUIZ | DIMECRES | 9:50-10:45 |
RELIGIÓ
JUANMA MERENCIANO | DILLUNS | 8:00-8:55 |
Mª PILAR LLOMBART | DIJOUS | 11:15-12:10 |
TECNOLOGIA
ÀNGELS AGUILAR | DIJOUS | 9:50-10:45 |
FRAN PÉREZ | DIVENDRES | 8:55-9:50 |
BELÉN MARTORELL | DILLUNS | 8:55-9:50 |
JUAN CARLOS ESPERT | DILLUNS | 8:55-9:50 |
VALENCIÀ
GUILLEM MOYA | DIVENDRES | 11:15-12:10 |
ROSA BOTELLA | DIJOUS | 12:10-13:05 |
DOMÈNEC PALOMARES | DIMARTS | 9:50-10:45 |
MÀRIUS MARTÍN | DILLUNS | 9:50-10:45 |
IMMA ADAM | DILLUNS | 9:50-10:45 |
SONIA ARMENGOL | DIMARTS | 9:50-10:45 |
CORNELIA FURIÓ | DILLUNS | 11:15-12:10 |
ENRIC SALOM | DILLUNS | 8:55-9:50 |
JÚLIA DOMÉNECH | DILLUNS | 9:50-10:45 |