Calendari Exàmens EXTRAORDINARIS de 2n Batxillerat
DIA 21 de JUNY |
Hora
|
Matèria
|
AULA
|
8:30-10:00 |
GREC II |
2 Batx A |
GEOGRAFIA |
A.2.17 |
FÍSICA |
2 Batx B |
BIOLOGIA |
SUM |
10:00 – 11:30 |
MATEMÀTIQUES CCSS II |
2 Batx A |
MATEMÀTIQUES II |
2 Batx B |
LLATÍ |
SUM |
11:30 – 13:00 |
HISTÒRIA de ESPANYA |
2 Batx A |
13:00 – 14:30 |
VALENCIÀ: LLENGUA I LITERATURA II |
2 Batx B |
DIA 22 de JUNY |
Hora
|
Matèria
|
Aula
|
8:30 – 10:00 |
CASTELLÀ: LLENGUA I LITERATURA |
2 Batx A |
10:00 – 11:30 |
ANGLÉS II |
2 Batx B |
11:30 – 13:00 |
ECONOMÍA |
2 Batx A |
HISTÒRIA DE L’ART |
A.2.17 |
QUÍMICA |
SUM |
DIBUIX TÈCNIC |
Aula Dibuix |
13:00 – 14:30 |
HISTÒRIA de la FILOSOFIA |
2 Batx A |
13:00 – 14:30 |
Ciències de la TERRA i MEDI AMBIENT |
|
PSICOLOGIA |
|
Fonaments de ADMINISTRACIÓ i GESTIÓ |
|
IMATGE i SO |
|
SEGONA LLENGUA EXTRANGERA |
|
TIC |
|
TECNOLOGIA INDUSTRIAL |
|
DIBUIX ARTÍSTIC |
|
Calendari Exàmens EXTRAORDINARIS de PENDENTS 1r Batxillerat
DIA 2O DE JUNY |
Hora
|
Materia
|
8:00 – 9:30 |
MATEMÀTIQUES II |
MATEMÀTIQUES CCSS |
VALENCIÀ |
9:30 – 11:00 |
BIOLOGIA |
ANGLÈS |
11:00- 12:30 |
FÍSICA I QUÍMICA |
ECONOMIA |
Calendari Exàmens EXTRAORDINARIS de 1r Batxillerat
DIA 27 de JUNY
|
Hora
|
Materia
|
Aula
|
8:00 – 9:20 |
VALENCIÀ: LLENGUA I
LITERATURA I
|
2.3 |
9:20 – 10:40 |
LITERATURA UNIVERSAL |
2.3 |
H. MÓN CONTEMPORANI |
2.4 |
BIOLOGIA |
2.5 |
DIBUIX TÈCNIC I |
Aula Dibuix |
10:40 – 12:00 |
ANGLÉS |
2.3 |
12:00 – 13:20 |
FILOSOFIA |
2.3 |
13:20 – 14:40 |
FRANCÉS |
A.FRANCÉS |
RELIGIÓ |
2.10 |
ANATOMIA APLICADA |
2.3 |
DIA 28 de JUNY |
Hora
|
Materia
|
Aula
|
8:00 – 9:20 |
MATEMÀTIQUES CCSS |
2.3 |
MATEMÀTIQUES I |
2.4 |
GREC I |
A. CLÀSIQUES |
9:20 – 10:40 |
ED. FÍSICA |
GIMNÀS |
10:40 – 12:00 |
LLENGUA CASTELLANA i
LITERATURA |
A.2.3 |
12:00 – 13:20 |
ECONOMIA |
2.3 |
FÍSICA I QUÍMICA |
2.4 |
LLATÍ |
A. CLÀSIQUES |
13:20 – 14:40 |
TIC I |
A. INFORMÀTICA |
DIBUIX ARTÍSTIC |
A.DIBUIX |
CULTURA CIENTÍFICA |
2.3 |
Calendari Exàmens EXTRAORDINARIS de FP Bàsica
1
FPBE |
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Equips
eléctrics i electrònics(taller electricitat FPBE) |
8:55 – 9:50 |
Ámbit
cientific-matemàtic(SUM) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.1) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Instal·lacions
elèctriques i domòtiques(taller electricitat FPBE) |
Àmbit
lingḯstic i social(AI(PG2.1) |
12:10 – 13:05 |
2
FPBE |
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Instal·lació i
manteniment de xarxes(inf 2.1) |
8:55 – 9:50 |
Ámbit
cientific-matemàtic((AI(PG)2.1) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.1) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Instal·lacions
de telecomunicacions(taller electricitat FPBE) |
Àmbit lingḯstic
i social(AI(PG2.1) |
12:10 – 13:05 |
1
FPBM |
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Àmbit
científic-matemàtic(2.14) |
8:55 – 9:50 |
Àmbit lingḯstic
i social(2.2) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.1) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Fusteria
d’alumini i PVC(TBN) |
Operacions
bàsiques de fabricació(TIM) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
Soldadura i
fusteria(2.1) |
|
|
|
14:20 – 15:15 |
|
2
FPBM |
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Àmbit lingḯstic
i social(2.9) |
8:55 – 9:50 |
Àmbit
científic-matemàtic(SUM) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.1) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Muntatge
d’equips de climatitzaciTIF) |
Llantemeria i
calefacció(TBN) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
Xarxes
d’evacuació(2.1) |
|
|
|
14:20 – 15:15 |
|
Calendari Exàmens EXTRAORDINARIS de CF Grau Mitjà
1
CFGMF
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
IEA(T.
SIST. AUTOMÀTICS) |
8:55 – 9:50 |
Tècniques de
muntatge d’instal·lacions(TIM) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.1) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
MET(A.P.1) |
EIE(A.P.1) |
12:10 – 13:05 |
|
2
CFGMF
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Muntatge i
manteniment d’instal·lacions frigorífiques(TIF) |
8:55 – 9:50 |
Muntatge i
manteniment d’instal·lacions de climatització(2.9) |
9:50 – 10:45 |
Muntatge i
manteniment d’instal·lacions frigorífiques(TIF)
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Configuració d’instal·lacions
de fred i climatització(A.T)
|
12:10 – 13:05 |
|
2
CFGMC
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Muntatge i
manteniment d’instal·lacions de gas(TICA) |
8:55 – 9:50 |
Muntatge i
manteniment d’instal·lacions calorífiques(TICA) |
9:50 – 10:45 |
Muntatge i
manteniment d’equips de refrigeració(2.2)
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Configuració d’instal·lacions
calorífiques(A.T)
|
12:10 – 13:05 |
Muntatge i
manteniment d’instal·lacions d’aigua(TIM)
|
13:05 – 14:00 |
Muntatge
i manteniment d’instal·lacions d’energia(TICA) |
|
|
14:20 – 15:15 |
|
1
CFGME
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
TT.IN.ELE2) |
8:55 – 9:50 |
Automatismes
industrials(T.IN.ELE1) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.2) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Electrònica(A.P.2) |
Electrotècnia(A.P.2) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
|
Automatismes
industrials(PràctiT.IN.ELE2)
|
|
14:20 – 15:15 |
2
CFGME
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Instal·lacions
solars fotovoltaiques(A.T) |
8:55 – 9:50 |
Instal·lacions
domòtiques(T.EQ.ELEC)) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.2) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Instal·acions
de distribució(T.IN.ELE 2) |
Màquines
elèctriques(T.IN.ELE 2) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
Infraestructures
comuns de telecomunicacions(T.EQ.ELEC) |
|
|
14:20 – 15:15 |
Calendari Exàmens EXTRAORDINARIS de CF Grau Superior
1
CFGSE (PRIMER SEIA)
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Gestió del
muntatge i del manteniment d’instal·lacions(A.T) |
8:55 – 9:50 |
SICE(A INF 2.1) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.2) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Desenvolupament
de xarxes elèctriques i centres de transformació(A.P.2) |
Documentació
tècnica en instal·lacions elèctriques(A.T.) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
Configuració
d’instal·lacions elèctriques(T.EN.ELE1) |
Configuració d’instal·lacions
domótiques i automàtiques(T. ELE 2)
|
|
14:20 – 15:15 |
1
CFGSE (PRIMER SEIA)
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Procesos de
muntatge(2.1) |
8:55 – 9:50 |
Equips i
instal·lacions tèrmiques(2.1) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.2) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Sistemes
elèctrics i automàtics(T.SIST.AUTOM) |
Representació
gràfica d’instal·lacions(A.T) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
|
|
|
14:20 – 15:15 |
1
CFGS AF (PRIMER TEAS)
|
|
DIMECRES 22 JUNY |
DIJOUS 23 JUNY |
8:00 – 8:55 |
Llengua
estrangera(2.18) |
Jocs i
Activitats Fisicorecreatives i d’Animació Turístic(1.2) |
8:55 – 9:50 |
Dinamització
Grupal(1.2) |
9:50 – 10:45 |
FOL(A.P.2) |
|
|
|
11:15 – 12:10 |
Valoració de la
Condició Física i Intervenció en Accidents(1.2) |
Activitats
Fisicoesportives Individuals(1.2) |
12:10 – 13:05 |
13:05 – 14:00 |
|
Metodologia de l’Ensenyament d’Activitats
Fisicoesportives(1.2)
|
|
|
14:20 – 15:15 |
|