Servei Transport Escolar: Parades i Horaris

Servei Transport Escolar: Parades i Horaris

baixa

Eixida del poble al centre educatiu:

BUS 1 - Primer viatge

La Cava 7:25h

Urbanització, primer pas de vianants 7:27h

Urbanització, segón pas de vianants 7:29h

Barranc fondo (Peugeot) 7:30h

Travesia San José 7:32h

Bar La Moreneta 7:34h

Ventorrillo 7:34h

Villa Rosa 7:35h

BUS 1 - Segon viatge

Plaça Juan Bautista i Bar Toni 7:45h

BUS 2 - Primer viatge

Plàtans 7:30h, seguidament passarà per Juan Bautista i Bar Toni.

BUS 2 - Segon viatge

Juan Bautista 7:45h, seguidament passarà per Bar Toni.

Eixida del centre educatiu al poble:

DE DILLUNS A DIVENDRES

BUS 1 - Primer viatge

14:10h a Plaça Juan Bautista

BUS 1 - Segon viatge

14:20h a Carretera i La Cava

BUS 2 - Primer viatge

14:10h a Plàtans i seguidament a Juan Bautista

BUS 2 - Segon viatge

14:20h a Juan Bautista

DILLUNS,DIMARTS I DIJOUS

BUS 1

15:05h a Plàtans i seguidament a Juan Bautista

BUS 2

15:05h a Carretera i La Cava