Informàtica i Comunicacions

Cicles Grau Mitjà

T. Sistemes Microinformàtics i Xarxes (LOE)

Cicles Grau Superior 

T.S. Administració de Sistemes Informàtics en Xarxa (LOE)

T.S. Desenvolupament d’Aplicacions Multiplataforma (LOE)

T.S. Desenvolupament d’Aplicacions WEB (LOE)

Consulta ací les ASSIGNATURES i els IDIOMES en que s’imparteixen.

Curs d’Especialització

Intel·ligència Artificial i Big Data

  • Modalitat: Presencial
  • Torn: Vesprada
  • Duració: 600h (30 setmanes)
  • Mòduls:
    • Models d’Intel·ligència Artificial.
    • Sistemes d’aprenentatge automàtic.
    • Programació d’Intel·ligència Artificial.
    • Sistemes de Big Data.
    • Big Data aplicat.
  • Requisit d’accés. Has de posseir un dels següents títols:
    • Tècnic Superior en Administració de Sistemes Informàtics en Xarxa
    • Tècnic Superior en Desenvolupament d’Aplicacions Multiplataforma
    • Tècnic Superior en Desenvolupament d’Aplicacions Web
    • Tècnic Superior en Sistemes de Telecomunicacions i Informàtics
    • Títol de Tècnic Superior en Mecatrònica Industrial
    • Títol de Tècnic Superior en Automatització i Robòtica Industrial
  • Més informació: https://www.todofp.es/que-como-y-donde-estudiar/que-estudiar/familia/loe/informatica-comunicaciones/ce-inteligencia-artificial-bigdata.html

GRUPS d’Informàtica

Presencials

Grup Cicle Grau Curs Tutoría Correu-e
3J Mitjà 1r SMX mati David Soriano david.soriano@iesabastos.org
4J Mitjà 2n SMX mati Maite Llorca maite.llorca@iesabastos.org
3K Mitjà 1r SMX vesprada Alfonso Pérez alfonso.perez@iesabastos.org
4K Mitjà 2n SMX vesprada Vicente Giner vicente.giner@iesabastos.org
6J Superior 1r DAM mati Celia López celia.lopez@iesabastos.org
7J Superior 2n DAM mati Xavier Ibañez xavier.ibanyez@iesabastos.org
6K Superior 1r DAW mati Ángeles Pérez angeles.perez@iesabastos.org
7K Superior 2n DAW vesparada Vicent Tortosa vicent.tortosa@iesabastos.org
6L Superior 1r ASIX mati Eduardo Gonzalez eduardo.gonzalez@iesabastos.org
7L Superior 2n ASIX mati Vicente Ruiz vicente.ruiz@iesabastos.org
6M Superior 1r ASIX vesprada Beatriz Pérez beatriz.perez@iesabastos.org
7M Superior 2n ASIX vesprada Xavier Rosa xavi.rosa@iesabastos.org
6N Superior 1r DAM vesprada Mª Jesús San Valero mariajesus.sanvalero@iesabastos.org
7N Superior 2n DAM vesprada Jesús Moya jesus.moya@iesabastos.org
8IA Superior (Especialització) Intel·ligència artificial i Big Data. Vesprades Rafael Pérez rafa.perez@iesabastos.org

Semipresencials

Grup Cicle Grau Curs Tutoría Correu-e
6P Superior 1erASIX Ramón Gramaje ramon.gramaje@iesabastos.org
7P Superior 2n ASIX Pascual Ballester pascual.ballester@iesabastos.org
7S Superior 2n DAW Heike Bonilla heike.bonilla@iesabastos.org
6U Superior 1er DAM Pilar Melio pilar.melio@iesabastos.org
7U Superior 2n DAM Cristina Ausina cristina.ausina@iesabastos.org
6S Superior 1er DAW Carlos Furones carlos.furones@iesabastos.org