Skip to toolbar

Membres Departament Informàtica

Departament d'Informàtica i Comunicacions

Docent Càrrec 2020/2021 email1 email2
Aguilar Antón, Antonia aguilar_antant@gva.es a.aguilar@edu.gva.es
Arias Parra, María José Vicedirección arias_mjo@gva.es mj.arias@edu.gva.es
Beviá Cantó, Marcos bevia_mar@gva.es m.bevia@edu.gva.es
Blanco Delicado, Marcos blanco_mardel@gva.es m.blanco2@edu.gva.es
Canals Marote, Raül canals_rau@gva.es r.canals@edu.gva.es
Castell Díez, Amparo Jefatura de Estudios F.P. castell_ampdie@gva.es a.castell2@edu.gva.es
Cuesta Riejos, Alexander cuesta_ale@gva.es a.cuesta@edu.gva.es
Cutillas Garrido, Pilar Coordinadora TIC cutillas_margar@gva.es mp.cutillas@edu.gva.es
Ferrández Peñalver, Pablo ferrandez_pab@gva.es pa.ferrandez@edu.gva.es
Follana Birlanga, Luís Jefatura FCT follana_lui@gva.es lv.follana@edu.gva.es
Galisonga Cremades, Ramón galisonga_ram@gva.es r.galisonga@edu.gva.es
Gómez Vicente, Juan Carlos gomez_juavic@gva.es jc.gomez@edu.gva.es
González Aracil, José gonzalez_josara@gva.es j.gonzalez@edu.gva.es
Gutiérrez Sánchez, Higinio Coordinador CE Ciberseguridad gutierrez_hig@gva.es hf.gutierrez@edu.gva.es
Hernández Illán, Francisco Javier hernandez_fraill@gva.es fj.hernandez@edu.gva.es
Iborra Campos, Manuela iborramancam@gva.es m.iborra@edu.gva.es
Llorens Llorens, Javier llorens_jav@gva.es jj.llorens@edu.gva.es
López de Merlo, José Antonio lopez_josdem@gva.es ja.lopez@edu.gva.es
López Vélez, José Juan lopez_josvela@gva.es jj.lopez@edu.gva.es
Martí Gran, Patricia marti_patgra@gva.es p.marti2@edu.gva.es
Martínez Lucas, Julio matinez_julluc@gva.es j.martinez2@edu.gva.es
Medrano Escrig, Aitor medrano_ait@gva.es a.medrano@edu.gva.es
Moya Rodríguez, Juana Coordinadora Dual Informática moya_juarod@gva.es j.moya@edu.gva.es
Navarrete Sánchez, José Antonio navarrete_jossan@gva.es ja.navarrete@edu.gva.es
Navarro Pina, Marina navarro_marpin@gva.es m.navarro4@edu.gva.es
Orrico Teruel, Miguel orrico_mig@gva.es m.orrico@edu.gva.es
Pagés Amat, José pages_josama@gva.es j.pages@edu.gva.es
Perales Pastor, Francisco Javier Jefatura Estudios F.P. perales_frapas@gva.es fj.perales@edu.gva.es
Pérez Alfonso, Manuel perez_manalf@gva.es m.perez2@edu.gva.es
Riesco Montes, Raúl riesco_rau@gva.es r.riesco@edu.gva.es
Robledano García, José Jefatura Departamento Informática

Coordinador CE IA y BigData

robledano_jos@gva.es j.robledano@edu.gva.es
Rodríguez López, Juan rodriguez_jualopa@gva.es j.rodriguez@edu.gva.es
Serrano Pérez, Salvador serrano_salper@gva.es s.serrano@edu.gva.es
Tellechea Amesti, Eduardo tellechea_edu@gva.es e.tellechea@edu.gva.es
Valero Moreno, Juana María Vicesecretaria del IES Severo Ochoa valero_juamor@gva.es jm.valero@edu.gva.es
Vives Cespedes, Jesús vives_jes@gva.es j.vives@edu.gva.es